Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu OPPO A5 2020 ÖZELLiKLERi INCELEME Program Destek.com
İNCELEMELER

OPPO A5 2020 ÖZELLiKLERi iNCELEME

Oppo A5 2020 Özellikleri İnceleme.

Bir teknoloji şirketi olan OPPO , yeni akıllı telefonu OPPO A5 2020 yi tanıttı. Oldukça şık ve gösterişli bir tasarıma sahip olan OPPO A5 bir çok rakibini gölgede bırakacak gibi görünüyor. 6.5 inçlik dev Full HD+ ekranında damla çentik bir kamerası bulunuyor. Ekranında neredeyse yok denecek kadar ince çerçeveye sahip olması ekran kullanılabilirliğinin arttığı yönündeki izlenimleri doğruladı. Arka kasaya geçtiğimizde ise telefonun tam ortasında dikey bir şekilde konumlandırılmış olan 3 lü kamera sistemi LED Flash ve hemen altında ise parmak izi sensörü bulunuyor. Aynı sıra ve en altta ise OPPO logosunu görüyoruz. En altta ise kulaklık girişi, şarj girişi ve hoparlör mazgalı bulunuyor. Oldukça şık duran bu akıllı telefon ince ve hafif olması nedeniyle oldukça ilgi toplayabilir.

Teoriv2 104336 5 Medium
Oppo A5 2020 Özellikleri Inceleme 3

Kamera

12 megapiksel ana kameraya sahip olan OPPO A5 2020 ye 8 megapiksellik derinlik algılama ve 4 megapiksellik ultra derinlik algılama özelliğine sahip kamerası eşlik ediyor. Yüksel yakınlaştırma ve odak kalitesi ile en uzaktaki nesneleri bile harika bir şekilde çekmenize yardımcı oluyor. Renk ve ışık ayarları olarak canlılık odaklı olan OPPO A5 2020, her resminizi en canlı haliyle korumayı hedefliyor. 8 megapiksel ön kameraya sahip olan akıllı telefon selfie çekimleri konusunda da oldukça başarılı olmaya devam ediyor. Oppo A5 2020 Özellikleri İnceleme.

Oppo A5 2020 1
Oppo A5 2020 Özellikleri Inceleme 4

Genel Bakış

Yeni OPPO A5 2020 oldukça iddialı bir girişle piyasayı sallayan bir giriş. Üst düzey özellikleriyle bir çok firmaya rakip olan A5 2020 bazı markaların akıllı telefonlarından daha iyi olduğu konularda oldu. Hem şık olması hemde kaliteli duruşu ile bir sıfır önde başlıyor da diyebiliriz. Yüksek performans düşük pil kullanımı deneyimi sunan OPPO A5 2020 bu konuda oldukça beğeni toplayacak. Aktif kullanımda ortalama 1 tam gün dayanıklılık sağlayan pil ömrü ile kullanıcılarına şarj sorunu yaşatmayıp yüzlerinin gülmesini sağlayacak.

oppo, a52020,inceleme, akıllı telefon, oppo a5 2020 inceleme.

SAMSUNG GALAXY J7 KLAVYE HATASI

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı