Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Note 10 Pro Poco X3 GT Chopi̇n Repai̇r PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

Note 10 Pro Poco X3 GT Chopi̇n Repai̇r

 Note 10 Pro Poco X3 GT Chopi̇n Repai̇r Merhaba Program Destek takipçiler Bugün sizlerle beraber poco x3gt Chopi̇n Dual Sim Repai̇r  nasıl en basit bir yöntemle yapılır onu anlatacağım. Vereceğim Dosyalar ile telefonunuzu baya kolay bir şekilde chimera üzerinde repair yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan talimatlara uyarak telefonunuzu kolaylıkla imei repair işlemini yaparsınız. 

Poco

Poco x3 Gt 5G Chopi̇n Dual Sim Repai̇r

Poco x3 Gt 5G Chopi̇n Dual Sim Repai̇r Aşağıdaki Bağlantıdan Dosyamızı indiriyoruz. Rardan çıkardıktan sonra Dosya içerisinde bulunan yazılım dosyasını telefona yüklüyoruz. Telefonu unlock yapın ve kesinlikle nvdatasını yedeğini alın ki olası problemlerde ki problemleri de çözebiliriz geri yükleyebilelim. Yazılım yüklendikten sonra aşağıdaki kodu fastboot minimal adb programı üzerinden telefonu fastboot moda alıp atıyoruz. Poco x3 Gt 5G Chopi̇n Dual Sim Repai̇r

fastboot flash boot

Verilen boot dosyasını buraya bırak 

Kodu yazdıktan sonra boot dosaysını programın üzerine sürüklüyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. Telefonu açıp kurulum yaptıktan sonra magisk apk yüklüyoruz ve tüm güncellemelerini yapıyoruz.

Poco x3 Gt 5G Chopi̇n  Repai̇r Chimera Tool

Poco x3 Gt 5G Chopi̇n  Repai̇r Chimera Tool Şimdi gelelim imei repair bölümüne İşlemlerimizi bitirdikten sonra telefonumuzu kapalı bir konuma getirip ses kısma arttırma tuşuyla bağlıyoruz ve pach imei diyip çift sim yapıyoruz ve root seçeneğini işaretliyoruz aşağıdaki görseldeki gibi işlem bu  kadar. Poco x3 Gt 5G Chopi̇n  Repai̇r Chimera Tool

X

İmei repair Rom

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
bypltcngsm_chopin
Redmi̇ Note 10 Pro Poco X3 Gt Chopi̇n  Dual Sim Repai̇r
Redmi̇ Note 10 Pro Poco X3 Gt Chopi̇n Dual Sim Repai̇r

POCO M3 NV DATA iS CORRUPTED HATASI

Merhaba Program Destek takipçileri. Türkiye Cumhuriyetinde imei numarası değiştirmek yasa dışıdır. Biz sadece imei numarası bozulan cihazlar için anlatıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: