Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Neden Yeni Özellik Sunmuyorlar? - PROGRAM DESTEK
İNCELEMELER

Neden Yeni Özellik Sunmuyorlar?

Aslın da baktığımız zaman kimin de 4 kamera, kimin de çentikli ekran, kimin de ise pop-up kamera bulunuyor. Hepsi farklı bir taraftan kullanıcıları çekmeye çalışıyorlar. Neden Yeni Özellik Sunmuyorlar?

Yoksa en yeni çıkan telefon kullanma isteği midir bu ? Eski zamanlar da bu sektör de belirli firmalar vardı. Zamanın popüleri Nokia gibi firmalardı. Herkesin elinden bir Nokia geçmiştir. O zamanlar seçim yapmak kolaydı. O zamanlar seçim yapmak kolaydı ama şuan ki dönem de çok fazla marka ve çok fazla çeşit var ve hepsi birbirine benziyor. Artık markalar telefonun öne çıkan özellikleri ile satım yapmaya çalışıyorlar.

Neden Yeni Özellik Sunmuyorlar?
Neden Yeni Özellik Sunmuyorlar? 3

Şuan ki trend katlanabilir ekranı olan telefonlar eskiden düşündüğümüz de hayal gibi gelirdi. Günümüz de teknoloji ilerledi ve ilerlemeye devam ediyor. Huawei,Samsung gibi bazı markalar bu telefonu kullancılara sundu.

İlk zamanlar bir çok sorun vardı ama gün geçtikçe o sorunlar da azalmaya başladı. Konu fiyata gelince bir markanın katlanabilen telefonunun fiyatı 20 bin 30 bin TL’yi buluyor. Normal gelirli bir insanın bu telefonu alması pek mümkün değil. Ancak gücü yeten ve teknolojiyi gerçekten seven insanlar bu telefonu satın alıp deneyimleyebilir. Bu teknolojiyi normal vatandaşların kullanması için zaman var gibi gözüküyor.

Neden Yeni Özellik Sunmuyorlar?
Neden Yeni Özellik Sunmuyorlar? 4

Aslında çok da bir fark yok normal telefon arasın da yenilik bakımından. Kimi 8k video çekiyor. Kimi ise 108 megapiksel boyutun da fotoğraf. Ama bu özelliklere ne kadar ihtiyacımız var şuan da? Yeni çıkan bir teknolojiye ayak uydurmak için büyük bir ücret ödemek mantıklı mıdır?

Şuan da trend bu şekil de devam edecek gibi görünüyor. Yakın zaman da farklı şeyler olacağını düşünmüyorum. Umuyorum ki telefon sektörüne yeni bir soluk katarlar.

Yeni bilgiler için Program Desteği takipte kalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı