PÜF NOKTALARI

N960F U4 ROOT iMEi REPAiR

N960F U4 ROOT iMEi REPAiR
Merhaba Program Destek takipçileri bugün sizlere N960F U4 ROOT iMEi REPAiR nasıl yapılacağını anlatacağım talimatlara uyarsanız telefonu başarılı bir şekilde rootlar ve imei repair yapabilirsiniz

YAPILAN İŞLERDE BİLGİLERİNİZ SİLİNMEKTEDİR
ROOT SONRASI TELEFONUNUZ GARANTİ DIŞI KALMAKTADIR

YAPILIŞI

  • Öncelikle telefonumuzun oem kilidini açıyoruz ayarlardan geliştirici seçeneklerden ( oem kilidi olmayan cihazlar için wifi bağlantısı yapıp tarihi geri almanız yeterlidir 1 hafta kadar gelmezse işlemi tekrarlayın yine gelmez ise ekran kilidi koyun ve iki kere kitleyip açın telefonunuzu )
N960F U4 ROOT iMEi REPAiR PÜF NOKTALARI
  • Oem kilidi açtıktan sonra telefonumuzu DOWNLOAD moda alıp usb bağlantısı ile bilgisayarımıza bağlıyoruz
  • Odin ap bölümünde vermiş olduğum linkteki dosyası indirip start diyoruz telefon açıldığı zaman sıfırlama isteyecektir sıfırlama yapıp kurulumu yapıyoruz oem kilidini tekrar açıyoruz .
  • Verilen linkteki magisk apk yı kuruyoruz ve güncellemelerini yapıyoruz wifi bağlantısı halinde iken
    Telefonumuz rootlanmıştır
NoT:ROOT DOSYASI ATILDIKTAN SONRA OEM KİLİDİNİ AÇMADAN TELEFONU KAPATMAMANIZ LAZIM

GEREKLİ PROGRAMLAR

X

ROOT FİLE

İndirme Bağlantısı (10) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İMEİ REPAİR

z3x box kullanırsanız eng modem kullanmanıza gerek kalmaz

N960F U4 İnceleme, ve Tanıtımı

Root Nedir

Root İngilizce kök anlamına gelmektedir. Android’in akra planında Linux çalışan, ön planda ise kullanışlı bir sistem bulanan birimdir. Root’un görevi ise bu birimde yönetici konumudur. Satılan tüm telefonlarda root hesabı güvenlik nedeniyle kapalı haldedir. Bu sebeple de telefonunuzun bi çok dosyasına ve bir çok yerine ulaşmanız mümkün değildir. Fabrika çıkışından gelen uygulama ve dosyaları Root olmadan silemez, yerlerini değiştirmez, herhangi bir işlem yapamazsınız. Aslında Root hesabını devreye sokmak için sistemin bazı açıklarından faydalanırız, bi nevi sistemi hacklemiş oluruz. Root hesabını elde ettikten sonra uygulamaları silebilir, temayı değiştirebilir, sistem dosyalarını yönetebilirsiniz. Root dosyası edindikten sonra telefonunuzda daha önce ulaşamadığınız her köşeye ulaşmanız mümkündür. Root performansı arttırır mı? sorusu en sık gelen sorulardır. Root performansı arttırmaz ancak Root işlemi sırasında yapacağınız düzenlemelerle performansı sizin arttırmanız mümkün.
Not! Cihazınıza Root atmak telefonunuzu servis dışa bırakacaktır ve tüm sorumluluk size aittir.

N960F U4 Kullanımı, Anlatımı Güncel Bilgiler 2021


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı