Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Mini Militia APK Eski Sürüm İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIPÜF NOKTALARI

Mini Militia APK Eski Sürüm İndir – 2022

Yeni bir gün yeni bir eğlenceli keyifli bir oyunla sizlerleyim dostlarım, bugün sizlere Mini Militia APK oyununun oynanışını ve sizlere kolaylık sağlayacak olan hileli apk dosyasını sunacağım. çevrimiçi savaşabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Hepiniz büyük bir efsaneleşmiş olan Counter Strike oyununu biliyorsunuzdur. İşte Mini Militia APK bu biçim bir harp gerçekleştiriyorsunuz. Oyunu düz bir halde suni zekaya karşı oynamanız olası olsa bile çoğu zaman web üstünden tercih ediliyor ve bu halde sahiden daha keyifli oluyor.

Çevrimiçi oyuna bağlandığınızda sizinle birlikte 4 şahıs daha rabıta kuruyor ve hepimiz hazır olduğunda dair butonlar bastıktan sonrasında oyun başlıyor. Rütbenize göre oyunda kendi üzerinizde birtakım değişimler yapabiliyorsunuz ve yeni silahlar, ekipmanlar elde edebiliyorsunuz. Lakin çevrimiçi oyuna bağlandığınızda bir aşama kısıtlaması bulunmuyor.

Mini Militia Apk Eski Sürüm İndir - 2022
Mini Militia Apk Eski Sürüm İndir – 2022

Mini Militia Eski Sürüm İndir

Yani sizin karşınıza oyuna yeni başlamış olan birisi veya oldukça yüksek aşama sahibi bir oyuncu gelebiliyor. Mini Militia Eski Sürüm İndir oyununda sol yandan karakterinizi test ediyorsunuz, sağa yandan ise ateş ediyorsunuz. Öldüğünüz vakit 10 saniye içinde yeniden doğuyorsunuz ve bölüm süresi bitene kadar oyun bu halde devam ediyor. Süre dolduğunda en yüksek skora haiz olan şahıs kazanıyor ve bununla birlikte rütbesi de yükseliyor. Oyunda normalde kilitli olan birtakım silahlar hileli mod yardımıyla sizlerin keyfine keyif katacaktır. Sizlerde bu oyunun eğlencesini kilitli olanları hemen açıp oyuna hızlı bir şekilde devam edebilirsiniz dostlarım.

 

 

X

Mini Militia Eski Sürüm MOD HİLELİ İNDİR

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı