Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Minecraft Apk Son Sürüm Ücretsiz İndir 2021 - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

Minecraft Apk Son Sürüm Ücretsiz İndir 2021

Minecraft Apk Son Sürüm Ücretsiz İndir 2021 Minecraft, Mojang tarafından geliştirilen sandbox video oyunudur. Oyunun mobil ve bilgisayar sürümleri bulunmaktadır. Bugün ki konumuzda sizlerle Minecraft mobil sürümüne değineceğiz. Ancak buna göz atmadan önce beraber Minecraft’ın geçmişini incelemeye ne dersiniz?
Minecraft 2009 yılında kullanıcılara açık hale getirilerek 2011 tarihinde tam anlamıyla piyasaya sürülmüştür. Tüm zamanların en çok satan video oyunudur ve şuan aylık 126 milyon aktif oyuncusu bulunmaktadır. Minecraft 2014 yılında Microsoft tarafından Mojang ve tüm mülkiyetleri ile 2,5 milyar dolar karşılığında alınmıştır. Minecraft APK, yan ürünleri olarak birkaç oyunu daha barındırmaktadır. Bunlar Story Mode: Minecraft, Minecraft Dungeons ve Minecraft Earth oluşmaktadır.

Minecraft Apk İndir

Minecraft APK, oyuncuların bloklardan oluşan dünyayı keşfetmesini sağlayan 3 boyutlu sanal olarak sonsuz arazi bulunduran bir oyundur. Oyunda ham maddeleri toplayarak, zanaat araçları ve inşa yapıları gibi birçok öğe yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla online veya çevrimiçi olarak oynama imkanı sunan Minecraft APK, içerisinde bir çok sunucu bulundurmaktadır. İsterseniz arkadaşlarınız ile bu sunuculara katılabilir, isterseniz de arkadaşlarınızla kendi sunucunuzu oluşturabilirsiniz. Oyunda yaratıcı ve hayatta kalma modu bulunmaktadır. Yaratıcı modunda dilediğiniz bloklarla sahip olarak birbirinden güzel yapılar ve sistemler tasarlayabilirsiniz. Hayatta kalma modunda ise ham maddeler toplayıp işleyerek kendinize bir ev yapmanız gerekiyor.

Minecraft Apk Son  Sürüm Ücretsiz İndir 2021
Minecraft Apk Son Sürüm Ücretsiz İndir 2021

 

Çünkü gece vakitlerinde, hava karardığında zombiler ve korkunç yaratıklar etrafınızı saracak. Diyelim ki oyun içerisinde tek oyunculu olarak bunları yapmayı sevmiyorsunuz. O halde sitemizden minecraft apk dosyasını arkadaşınızın indirmesini de sağlayabilirsiniz. Arkadaşınız indirdiğinde beraber bu zombileri alt edebilir ve daha işlevsel evleri ortaya çıkarabilirsiniz. Bunların hiçbirinden keyif almıyorsanız da bir çok oyun modu bulunan Minecraft sunucularında arkadaşlarınızla beraber veya tek başınıza oynayabilirsiniz.
Herhangi bir amacı olmayan bu oyunda 3 boyutlu olarak çok büyük bir blok dünyası bulunmaktadır. Oyun varsayılan olarak birinci şahıs modunda oynanır, ancak bunu üçüncü şahıs modu ile değiştirebilirsiniz. Oyun dünyasında yer alan toprak, taş, cevher, ağaç, su ve lav gibi çeşitli malzemeler ile sizde harikalar oluşturabilirsiniz. Durma sende bu blokların dünyasında yerini al. Minecraft APK indir.

X

Hile İndir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı