PÜF NOKTALARISAMSUNG

M105F Android 10 U3 Frp ByPass

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri. Bugün sizlere anlatacağım M105F Android 10 U3 Frp ByPass konu bütün telefon sıfırlama olaylarının baş belası olan hesap kitleme sorununa değineceğiz. Samsung cihazlarda ortaya çıkan Frp kilitleri sonrasında bütün telefon modellerine girmeye başladı. Bunun çözümleri elbetteki uğraştırıcı olmakla beraber can sıkıcı da diyebiliriz. Birçok model telefon markası ve modeli olan telefonların her biri için yöntemler değişiyor. Bunlardan en sıkıcı ve zor olanları da nitekim manuel olarak kırılan modellerdir. M105F Android 10 U3 Frp ByPass.

M105F Android 10 U3 Frp ByPass PÜF NOKTALARI SAMSUNG U3 Frp ByPass samsung m105f u3 manuel frp bypass samsung m10 frp bypass Samsung Frp ByPass samsung a105f frp bypass M105F Android 10 U3 Frp ByPass m10 samsung frp bypass Android 10 U3 Frp ByPass 10 U3 Frp ByPass

TALİMATLAR

 1. Öncelikle ( TALİMATLAR uyalım ) arkadaşlar yazılım sürümüne ve içindeki yazılımın ne olduğunu öğrenin. (Yazılım sürümü u3 )
 2. Kesinlikle telefonun WİFİ bağlı olduğundan emin olun. İşlemlerin hepsi internet isteyecektir.
 3. Manuel olarak; pin kodlu bir hat ile hattı çıkardığınız anda ekran kitleme tuşu ile aynı anda basarak ekranda bırakacaksınız. Ekranı kaydırmadan ünlem işareti olan yerden tıklayıp durun. Sonrasında sağ üst köşede ayarlar sembolü çıkacaktır paneli alt tarafa sürükleyin bluetooth tıklayarak yazılar olan kısımdan altı çizili olan kısma tıklayarak galaxy store gidebilirsiniz. Güncelleyin.

ASIL KISIM

 1. Yada yukarıda ki anlatımı bir tarafa bırakarak direkt ücretsiz olan samsung frp bypass programını çalıştırarak telefonun internet tarayıcısına girmesini sağlayın. (Samsung FRP Tool sitemizde bulunmaktadır.)
 2. YouTube girdikten sonra internet tarayıcısı olan chorme den açılacaktır.
 3. Yukarıda ki arama butonuna tıklayarak vnrom yazarak sayfaya girelim.
 4. Açılan sayfada Android-8-9-10-GAM.apk var indirelim kurmaya çalışalım korkmayın kurmayacaktır zaten geri gelelim.
 5. Ayarlar işareti olan 3. sıradaki Setting App tıklayalım direkt ayarlar kısmına atacaktır.
 6. Yukarı sağda Samsung Account olan yerden samsung accountumuza giriş yapalım.
 7. Ayarlar kısmına geri dönelim ve hesaplar ve geri yükleme kısmına yani anahtar işaretli kısma girelim.
 8. Geri yükle ve onar kısmına gir ilk sıradaki sonrasında verileri geri yükle diyip birkaç dakika bekleyelim.
 9. Samsung cloud güncelle diye bir uyarı çıkacaktır güncelle diyelim bekleyelim ve tekrardan 8. adımdakilerini uygulayalım.
 10. Tekrardan kurulum ekranına atılacaktır. Samsung Frp Tool yardımıyla tekar giriş yapalım.
 11. YouTube ekranından tekrardan vnrom giriş yaparak telefonumuzun ayarlar bölümüne giriş yapalım.
 12. Son kez olarak 8. adımı uygulayalım. Beklemenin ardından uygulamalar gelecek karşımıza tıklayıp içeri gireceğiz.
 13. quickshortcutmaker sadece tikli olarak bırakıp diğer tikleri kaldıracağız. Tamam diyip geri gelip onar diyip tamam diyip güncellenmesini bekleyeceğiz.
 14. Vnrom geri gelerek Google Search app tıklayarak gelen arama butonuna quic yazdığımız anda aşşağıda uygulamanın çıktığını göreceksiniz.
 15. Uygulamanın yukarısındaki arama yerine ayarlar yazarak bütün ayarlar olarak gelen seçeneklerden hemen alt tarafında ekran kilidini seç var ona tıklayıp içeri girdiğinizde try tıklayarak buradan desen ekleyebilirsiniz.

NOT== En detaylı şekilde anlattım. Biraz bilgisi olan arkadaşlar lütfen bu nasıl anlatım biçimi demeyin sizler zaten leb demeden çorumu anlayacak arkadaşlarımızsınız. Bizim amacımız hiç bilmeyen arkadaşlarımızın da işini çözmektir.

X

vnrom

İndirme Bağlantısı (20) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı