Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Kırılmaz Cam Fiyatları Ne Kadar? - PROGRAM DESTEK
İNCELEMELER

Kırılmaz Cam Fiyatları Ne Kadar?

Kırılma Cam Fiyatları Ne Kadar? sorusu, günümüzde teknolojinin gelişmesi ile herkes tarafından sorulmaya başlamıştır. Cep telefonlarının günümüzde edindiği yer, oldukça büyüktür. Bu cep telefonlarının dokunmatik büyük ekranları, en pahalı parçalarından birisidir. Telefon yere düşürüldüğünde ve ekran kırıldığında, bu ekranlar oldukça pahalı fiyatlara değişir. Çoğu kullanıcı, bu durumla karşılaşmamak için kırılmaz cam kullanır. Bunların fiyatları, ekran değişimine göre oldukça uygundur. Bu yazımızda, kırılmaz cam ne işe yarar?, Kırılmaz cam fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Kırılmaz Cam Nedir?

Cep telefonlarının dokunmatik ekranlarının kırılmasını önler. Normal bir cama göre çok daha dayanıklıdır. Yapısı itibariyle normal camdan daha sağlam bir cam türüdür. Yüksek sıcaklıklara ve çeşitli darbelere dayanıklı olan bu cam, çok sert bir darbe ile de kırılabilmektedir. Bu camın kırılması telefona veya insana zarar vermez.

Kırılmaz Cam Fiyatları

Kırılmaz Cam Fiyatları

Kırılmaz Cam Fiyatları günümüzde pek çok değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise birden çok marka olmasıdır. Kırılmaz cam fiyatları sadece markasına göre değil, yapısına göre de değişiklik göstermektedir. Günümüzde en çok aranan kırılmaz cam modelleri arasında, ilk sırada iphone 11 kırılmaz cam gelir. Bunun ardından ise redmi note 8 kırılmaz cam gelir. Bunun sebebi ise, bu markaların oldukça popüler olarak kullanılmasından kaynaklanır. Günümüzde tv kırılmaz cam da mevcuttur. Bunlar daha farklı şekillerde karşımıza gelir. Kırılmaz cam fiyatları çoğu yerde 10 TL fiyattan başlar. Bu fiyat 100’lerce TL’ye kadar yükselebilmektedir. Ömürlük bir ekran koruyucu satın almak oldukça pahalı olabilir. Ortalama fiyatlar ile de kırılmaz cam satın alınabilir.

Tablet Kırılmaz Cam

Tablet Kırılmaz Cam günümüzde oldukça önemlidir. Bunun sebebi ise gün geçtikçe tablet ekranlarının daha fazla büyüklüklerde satılmasıdır. Günümüzde tabletler, telefonlardan çok daha büyük boyutlardadır. Küçük çocuklar için genelde telefon değil, tablet satın alınır. Durum böyle olunca küçük bir çocuğun tablete zarar verme olasılığı daha yüksektir. Bunun için tablet kırılmaz cam ortaya çıkarılmıştır. Telefonlarda olduğu gibi tabletin yüzeyine takılır ve ekranı korur. Kırıldığında herhangi bir şekilde tablete veya kişiye zarar vermez.

Teknolojiden haberdar olmak için bizi takipte kalın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: