Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Kick The Buddy APK İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

Kick The Buddy APK İndir – 2022

Merhaba değerli program destek takipçileri bugün sizlere Kick the Buddy APK oyununu tanıtacağım çok keyif alacağınıza eminim. Kum torbalarından yapılmış dostumuzu döverek para kazanacağımız ilginç fakat bir çok da keyifli oyundur. Oyunda Kick the Buddy kısaca Türkçe adıyla “Dost” isminde karakteri döverek ve ona fazlasıyla hasar verip para kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile daha kuvvetli ve müessir silahlar satın alabiliyoruz. Örneğin başlarda Beretta benzer biçimde minik silahlar ila başlarken oyunda ilerledikçe Kick the Buddy kısaca dostumuza roket bile fazlasıyla atabiliyoruz.

Oyunda minik dostumuza ne kadar fazla hasar verirsek o denli fazla para kazanıyoruz. Daha fazla hasar vermenin yolu ise daha kuvvetli güçlü olan silahlardan geçiyor. Uzun lafın kısası oyun kendini birazcık tekrarlıyor. Ancak sinirini boşaltmak ve stres  için bu oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Para işi ile uğraşmayın diye aslına bakarsanız para hileli apk dosyasını paylaşıyorum.

Kick The Buddy Apk İndir
Kick The Buddy Apk İndir

Kick the Buddy oyununda yalnızca güçlü olan silahlarla değil dünyada bulunan tüm aletlerle ve cisimlerle de dostumuzu dövebiliyoruz. Ancak oyunda bulunan tüm silahlar, aletler ve nesneler yalnızca para ile açılabiliyor. Oyunda para kazanmak her ne kadar rahat olsa da yeni bir şey açmak oldukça pahalıya mal oluyor. Bu da oyunu bir müddet sonra bunaltıcı hale sokuyor. Oyunda olan bunaltıcı durumdan kurtulmak için sizin de Kick the Buddy para hileli modlu apk dosyasını telefonunuza indirebilirsiniz. Buddy’i bu apk dosyası yardımıyla oyundaki tüm silahları, aletleri ve nesneleri satın alarak istediğiniz kadar dövebileceksiniz.

X

Kick The Buddy MOD HİLELİ İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı