Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Karantina Süresinde Evde Oynanabilecek Mobil Oyunlar
PÜF NOKTALARI

Karantina Süresinde Evde Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Karantina Süresinde Evde Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Koronavirüs çıktığından bu yana insanların çoğu evlerinden çıkmamaya başladı. Sağlıkları içinde bu gerçekten çok önemli. Programdestek.com olarak bu zamanlarda evlerinizde kalmanızı ve dışarı çıkamamanızı öneriyoruz. Durum böyle olunca da araştırmalara göre insanların internet kullanımında ciddi bir artış yaşanmıştır. Bu internet kullanımlarının çoğu ise mobil oyunlardan oluşuyor. Bu yazımızda sizlere bu karantina günlerinde canınızın sıkıntısını giderecek oyunları listeledik. Listelediğimiz bu oyunlara hem android hem de iphone cihazlarından kolayca erişebilirsiniz.

En İyi Mobil Oyunları Sizin İçin Listeledik

Hem android cihazlar hem de iphone cihazlar ile oynayabileceğiniz bu mobil oyunları sizler için seçtik. Ayrıca herkesin bildiği büyük grafiklere sahip oyunlar yerine daha az bilinen ve daha eğlenceli oyunları listeledik. Oyunların sıralamasını herhangi bir şekilde sıralamadığımızı da belirtmekte fayda var. Daha fazla uzatmadan sıralamamıza geçelim.

Karantina Süresinde Evde Oynanabilecek Mobil Oyunlar
Township

Township

Bir şehrinizin olmasını ve o şehrinizi yönetmek ister misiniz o zaman bu oyun tam sizin için. En iyi mobil oyunlar listemizde 1. Sırada yer alan township, bir şehir kurma oyunudur. Township çiftlikten sanayiye birçok alanda üretim yaparak şehrinizi geliştirebiliyorsunuz. Hatta oyunda farklı dünyalar arasında değişik yollardan ihracat bile yapabiliyorsunuz.

Karantina Süresinde Evde Oynanabilecek Mobil Oyunlar
Design Home

Design Home

Evlerde kaldığımız bu günlerde evinizin yanında mobil ortamdaki size ait evinizi de değiştirebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız design home ile sanal ortamda kendi evinizi kurabilir ve bu evinizi düzebilirsiniz. Belirli çerçeveler etrafında aldığınız işler ile düzdüğünüz evinizde renk kombinasyonu gibi birçok unsurda düzeltmeler de yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda ev düzerek kazandığınız paralar ile eviniz için yeni eşyalar satın alabilir ve bu aldığınız eşyalar ile evinizi daha da güzelleştirebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Karantina Süresinde Evde Oynanabilecek Mobil Oyunlar
Archero

Archero

Çok stresli bir insansanız bu oyun tam size göre. Archero ile stresinizi kolayca atabilirsiniz. Archero stres atmanızın yanında mobil cihazlarda büyük yerler de kaplamıyor. Bu sayede telefonunuzda herhangi bir kasma veya depolama sorunu çekmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Oyunda bir okçu kahramanı canlandırıyorsunuz. Atladığınız her bölüm sonunda karakteriniz seviye atlıyor. Aynı zamanda kahramanınızın seviyesi artıkça rakiplerinizin de seviyesi artacak ve bölümleri geçmeniz zorlaşacaktır.Karantina Süresinde Evde Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı