Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu KAAN N2 STOCK ROM - PROGRAM DESTEK .COM
PÜF NOKTALARI

KAAN N2 STOCK ROM

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri bugün sizlerle KAAN N2 STOCK ROM. Yazılımını alt taraftaki linklerden ücretsiz bir şekilde yararlanmanızı sağlayacağız. Pandemi sürecinin uzamasıyla beraber ayrı olarak okulların uzaktan eğitimle gerçekleştiği için hayatımıza hızla giren tablet bilgisayarların oldukça önemli olmaya başladı. Biz bu makalemizde sizlere KAAN N2 STOCK ROM Rom İndir tablet bilgisayarınıza nasıl yazılım atılacağını hızlı ve kolay talimatlarla anlatmaya çalışacağız.

Kaan N2 Stock Rom
Kaan N2 Stock Rom 2

Rom yada yazılım tablete neden atılır diye bakacak olursak tablet bilgisayarlarımızın yavaşlaması yada virüs kapması sonucunda başvurduğumuz önemli etkenlerden bir tanesi olarak görülebilir. Öncelikle tablet bilgisayara sıfırlama işlemi yaptıktan sonra işe yaramadıysa bilgisayar üzerinden yazılım. Atma işleminin uygulanması çok daha doğru ve kesin bir çözüm olarak bakılabilir.

TALİMATLAR

YAZILIM YÜKLEME

  1. Linkteki dosyayı indir.Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkteki yazılım dosyalarını indirip klasöre çıkart diyelim.
  2. Drivers klasörünü aç.Rar içinden çıkardığımız dosyamızın içinde drivers klasörünü açalım USB_Driver_1.1.34_Setup isimli dosyamızı bilgisayara kuralım.
  3. Sp Flash Tool Exe klasörünü aç.Geri yaparak yazılım dosyamızın içerisine geliyoruz. Sp Flash Tool Exe klasörüne girip Sp Flash Tool (flash_tool) programını çalıştırıyoruz.
  4. Programda Yazılım Seç.Açılan Sp Flash Tool programımızda Scatter-loading kısmına tıklayıp indirmiş olduğumuz yazılımın Target-Bin klasörü içinden MT-…. diye başlayan yazılım dosyasını seçiyoruz.
  5. Tablet Moda al.Tableti tamamen kapatmamız lazım öncelikle. Sağlam usb kablosu yardımıyla ses açma tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağlıyoruz.
  6. USB Drivers.Usb Drivers düzgün yüklendiği taktirde program telefonunuzu görecektir. Yok eğer görmediyse bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa kablo kontrolünü ve soket giriş yerini kontrol edin. Son olarak da Usb Drivers kaldırıp tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz.
  7. Yazılımı Başlatma.Bu işlemleri sorunsuz hallettiğiniz taktirde programın sol orta üstte bulunan Download tuşuna basarak yazılımı başlatmış oluyorsunuz.
  8. Yazılımı Bitirme.Bu işlem biraz zaman alacaktır. Bu tarz cihazlarda bilgisayar etkenini de göze alırsak maksimum 10 dakika içerisinde yazılımın bitmiş olması gerekmektedir. Programda kocaman yeşil bir tik işareti görüyorsanız bu işin üstesinden gelmişsinizdir demek oluyor. Tebrikler kendi başınıza sorunlu olan telefonunuzun hatasını çözmüş oldunuz. Anlamadığınız bir yer olursa yorumlarda sorarak belirtebilirsiniz.
X

STOCK ROM FİLE

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. eline saglık emegıne saglık kardeşim daha denemedım deneyınce sonucu sana bıldırıcegım !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı