Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu J7 Prime G610f İmei Repair Root Dosyası  - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLARPÜF NOKTALARISAMSUNG

j7 Prime g610f İmei Repair Root Dosyası 

j7 Prime g610f İmei Repair Root Dosyası  Herkese merhabalar Program Destek takipçileri. Bugün sizlere j7 Prime g610f cihazımızın imei repair işlemini ve root dosyasını sizlere paylaşacağız. Daha fazla bu tarz repair işlemlerinden haberdar olmak için sitemizi takipte kalın. Şimdi İşleme geçelim.

J7 Prime G610F İmei Repair Root Dosyası 

j7 Prime g610f İmei Repair İşlemi ve Root Dosyası

j7 Prime g610f İmei Repair İşlemi Ve Root Dosyası Öncelikle bu işlemde cihazın bilgilerinin silineceğini bilmeniz gereklidir. Bu işlem Türkiye Cumhuriyeti Yasaları Tarafından yasal değildir. İşlem sadece IMEI alanı bozulmuş cihazlar içindir. İşlemde ilk olarak sizlere aşağıdaki verdiğimiz linkteki yazılımı bilgisayarınıza indirin. İndirdikten sonra cihazın USB hata ayıklamasını ve Oem kilidini açın. İndirdiğiniz dosyası odin, chimera gibi toolar kullanarak cihaza yükleyin. Yükledikten sonra kurulum ekranında bir wifi ağına bağlayarak kurun.

 

J7 Prime G610F İmei Repair Root Dosyası 

Daha sonra cihazın tekrar Oem kildini ve USB hata ayıklamasını açalım. Ve DFT Pro toolu üzerinden samsung make root bölümünden cihaza yüklediğiniz yazılımın AP ile BL dosyasını seçip root yapalım. Rootu yaptıktan sonra cihazı download moda alıp yaptığımız root paketini seçip cihaza atalım. Eğer Root atıldıktan sonra cihaz açılmaz ise cihaza hard reset çekin açılacaktır. Açılan cihaza tekrar wifiye bağlayarak kurulum yapalım ve Oem kilidi ile USB hata ayıklamayı açalım ve cihazı Chimera tooluna bağlayalım ve ekranda çıkan uyarıyı her zaman kabul edelim.

 

j7 Prime g610f İmei Atma

j7 Prime g610f İmei Atma Programa geldiğinizde IMIEI alanına orijinal imei giriyoruz ve işlemi başlatıyoruz. İşlem bittikten sonra patch cert kısmından da şebeke dosyasını yüklüyoruz. Bu işlemde bittikten sonra işlemlerimiz tamam demektir.

DAHA FAZLA REPAİR İŞLEMLERİ İÇİN DETAYLI ANLATIM FORUM SİTEMİZE ÜYE OLUN.

X

Yazılım Dosyası

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı