Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu J320F Root Dosyası Cf Auto Root - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARIPROGRAMLARRoot Dosyaları

J320F Root Dosyası Cf Auto Root

J320F Root Dosyası Cf Auto Root Herkese merhabalar Program Destek takipçileri. Bugün sizlere J320F cihazının root dosyasını paylaşıyoruz. Bu tarz dosyalardan anında haberdar olmak ve bizimle iletişime geçmek için TELEGRAM kanalımıza katılabilirsiniz.

J320F Root Dosyası Cf Auto Root

j320F Root Yapma

J320F Root Yapma  Bu cihaza root atmak güvenlik sürümlerini minimuma indirecektir. Yapmanız gereken sizlere paylaştığımız dosyayı bilgisayarınıza indirip rardan çıkartıp, herhangi bir flash programı ile cihaza atmanız gerekiyor. Bu işlemi yapabilmemiz için cihazın download modda olması gereklidir. İşleme başlamadan önce cihazın geliştirici seçeneklerini aktif edip oem kilidini açmamız lazımdır. Aksi takdirde hata verir. İndirdiğiniz root dosyasını cihaza attıktan sonra cihazın açılmasını bekleyin. Eğer açılmaz ise hard reset çekerek açabilirsiniz.

Root Nedir?

Root İngilizce kök anlamına gelmektedir. Android’in akra planında Linux çalışan, ön planda ise kullanışlı bir sistem bulanan birimdir. Root’un görevi ise bu birimde yönetici konumudur. Satılan tüm telefonlarda root hesabı güvenlik nedeniyle kapalı haldedir. Bu sebeple de telefonunuzun bi çok dosyasına ve bir çok yerine ulaşmanız mümkün değildir. Fabrika çıkışından gelen uygulama ve dosyaları Root olmadan silemez, yerlerini değiştirmez, herhangi bir işlem yapamazsınız.

Aslında Root hesabını devreye sokmak için sistemin bazı açıklarından faydalanırız, bi nevi sistemi hacklemiş oluruz. hesabını elde ettikten sonra uygulamaları silebilir, temayı değiştirebilir, sistem dosyalarını yönetebilirsiniz. Root dosyası edindikten sonra telefonunuzda daha önce ulaşamadığınız her köşeye ulaşmanız mümkündür. Root performansı arttırır mı? sorusu en sık gelen sorulardır. Root performansı arttırmaz ancak Root işlemi sırasında yapacağınız düzenlemelerle performansı sizin arttırmanız mümkün.
Not! Cihazınıza Root atmak telefonunuzu servis dışa bırakacaktır ve tüm sorumluluk size aittir.

X

J320F ROOT

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: