İNCELEMELER

IZLEMEK iSTEYECEĞiNiZ EN iYi 6 PSiKOLOJi FiLMi

İzlemek İsteyeceğiniz En İyi Psikoloji Filmi

Son aylarda tüm dünya genelini etkileyen bir virüs söz konusu. Ne yazık ki sağlığımız için evlerimizde kalmamız gerekiyor. Bu durumda ise canımız her zamankinden daha çok sıkılıyor. Yapılabilecek en güzel aktivitelerin arasında ise film izlemek yer alıyor. Psikoloji tarzı filmleri sevenler için oldukça iyi 6 film önerimiz var. Haydi hep birlikte o filmlere bakalım.

Zindan Adası

Zindan Adası, Martin Scorsese bir çok filmi buda başyapıtlar arasında yerini alıyor. Filmde iki polis memurunun ortadan kaybolan bir akıl hastasını araması üzerine Ashecliffe Hastanesini soruşturması üzerine ortaya çıkan bir takım esrarengiz olaylardan çıkıyor. Burada karşılaştıkları isyan tablosu ve çığrından çıkan bir takım olaylardan oluşuyor. İzlemek İsteyeceğiniz En İyi Psikoloji Filmi

Makinist

Neredeyse bir yıldır uykusuzluk çeken Trevor, bir fabrika işçisidir. Yorgunluktan oldukça bitik düşün vücudu uykusuzluğa direnememeye başlamıştır. Aynı zamanda oldukça dikkat isteyen bir işe sahip olan Trevor, her geçen gün hızlı bir kilo kaybı da yaşamaktadır. Fahişe Steve ve bir yandan tutku duyduğu Maria vardır. Trevor un kendi dünyasında oluşan sorunlardan nasıl kurtulacağını izleyebiliriz.

Dövüş kulubü

Üniversitede yüksek lisans yapan Chuck Palanhiuk uzak olmayan bir gelecekte kafası oldukça karışık olan bir genç adama dönüşüyor. Tek düze yaşamı kronikleşen uykusuzluk sorunuyla birlikte oldukça çekilmez bir hal almıştır. Ailesi, yakın bir arkadaşı ve doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların olduğu bir terapi grubuna katılır ve her şey ondan sonra başlar.

Bir Rüya İçin Ağıt

Hubert Selby nin romanından uyarlanmıştır. Uyuşturucu bağımlısı bir genç ve televizyon bağımlısı bir anne ile aralarındaki olan devasa uzaklığın her geçen gün dahada artması. Annesini hayata bağlayan tek şey ise bir televizyon programıdır. En büyük hayali bu yarışmaya katılmak olan kadının tek derdi ödül olan o kırmızı elbiseye girebilmektir.

Parçalanmış

Çoklu kişilik bozukluğundan muzdarip olan kevin in 23 ayrı alter egosu vardır. Bu alter olanı arasında en baskın olanı ise suça meyilli olanıdır. Suça meyilli olan karakterin çıkardığı sorunlarla baş edemeyen genç bir adamın hayatını konu alıyor.

Predestination

Zamanda yolculuk eden bir adamın hayatını konu alıyor. Başlarda eğlenceli gelen bu olay gün geçtikçe çığrından çıkar bir hal alıyor. Olayları eskisi gibi kontrol edememeye başlayan genç adam kendi içerisinde büyük bir savaşa girer.

Call of Duty Mobile Hile


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı