Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu İPHONE 7 İNCELEME--------- Program Destek.com
İNCELEMELER

İPHONE 7 İNCELEME

İphone 7 İnceleme

Apple ın değişmeye başladığı akıllı telefonu olan İphone 7 ile karşınızdayız. Kasa yapısında gelişen ufak tefek değişikler, İphone kullanıcılarını heyecanlandırmaya başladı. Aslında İphone 6 ile çok benzer olan kasası biraz daha ince ve köşeleri biraz daha yuvarlak. Kamerası İphoen 6 ya oranla tamamen yuvarlak bir halde ve daha çok dışa çıkmış durumda. Şimdiye kadarki olan İphonel er arasında, en dikkat çekeni diyebiliriz. Çok fazla olmasa da renk seçeneklerine yenisini ekleyen İphone 7 dikkatleri daha fazla çekmeyi başardı. Simsiyah, siyah, gümüş, gold ve rose gold seçenekleri ile beraber geliyor bu kez. Apple ın yaptığı lansman da İphone 7 yi en çok öne çıkaran şey ise simsiyah bir renge sahip İphone gelmiş olmasıydı. Onu diğer İphone lerden daha farklı yapan en büyük sebeplerden birisi ise artık ana ekran tuşunun dokunmatik olması oldu. Yeni İphone 7 nin ekran tuşu bir nevi ekrana gömülü ve İphone 6 gibi manuel bir kullanım yerine dokunmatik bir kullanım sunuyor. Buda ilgi çekiyor.

Kamera

Yeni İphoen 7 nini kamera konusunda oldukça yeniliklere gittiğini görebiliyor. Özellikle de OIS desteği oldu. 12 megapiksellik ana kameraya sahip olan İphone 7 çektiğiniz fotoğrafların üzerine basılı tuttuğunuz zaman, fotoğraflarınız kısa bir gif gibi hareket ediyor. Yani her an canlılığını koruyor.7 megapiksellik ön kamerası ise artık selfielerinizin kalitesini arttırıyor. Her an her yarda, gece çekimi veya loş bir ortamda yaptığınız çekimleri bile artık oldukça net. Kamera canlılığının artmış olması İphone 7 yi diğer aile üyelerine karşı bir sıfır önde yapıyor. Daha canlı ve renkli olan fotoğraflarına artık çeşitli efektler eklemenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Apple7

Genel Bakış

İphone 7 incelememize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tasarım olarak kendini yenilemeye başlayan İphone kullanıcılarını köklü bir değişim olacak mı sorusu ile baş başa bıraktı. Donanım olarak daha hızlı ve güçlü olan yeni İphone 7 artık daha hızlı olmasından dolayı bir hayli sevildi diyebiliriz. Renk seçenekleri arasına oldukça etkileyici renkler ekleyen Apple gelen ilgiden oldukça mutlu gözüküyor. Batarya ömrü konusunda kendini iyileştirme yönününde yeniliklere giden İphone 7 başarılı oldu gibi gözüküyor. Aktif kullanımda bir tam gün pil ömrü sunuyor. İphone 7 İncelememizi toparlamak gerekirse, Apple kendini daha çok geliştirmeye başlıyor diyebiliriz. Ve bunu İphone 7 de bir nevi tüm kullanıcılarına duyurdu. İphone 7 İnceleme.

İphone X İnceleme

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Apple now has Rhapsody as an application, which is a best start, yet it is currently hampered via the incapacity toward retailer locally on your iPod, and is made up of a dismal 64kbps little bit rate. If this alterations, then it will to some degree negate this benefit for the Zune, yet the 10 new music for each month will still be a substantial in addition inside of Zune Pass’ favor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı