APK DOSYALARI

INSTAGRAM HESAP DONDURMA KAPATMA

İnstagram Hesap Dondurma Kapatma.

Son yıllarda oldukça popüler olan ve Facebook un kuruculuğunu üstlendiği bir uygulama olan İnstagram hayatımızın hemen her noktasında karşılaştığımız bir uygulama. Çeşitli özellikleriyle halkın oldukça sevgini topladı. Story yani hikaye bölümünde birbirinden renkli ve eğlenceli filtreleri ile oldukça popüler bir sosyal medya ağı. Ancak bazı kullanıcılar artık İnstagram kullanmaya bazı sebeplerden dolayı ara vermek istiyor veya hesaplarını tamamen kapatmak istiyorlar. Bunu yapmak artık çok kolay. Gelin İnstagram hesabı nasıl kapatılır, dondurulur birlikte öğrenelim.

İnstagram Hesap Dondurma

  • Sizlere aşağıda vereceğimiz linke tıkladıktan sonra karşınıza açılacak olan giriş sayfasında hesap bilgilerini doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınızda açılacak olan sayfadaki istenilen bilgileri tekrar yazmanız gerekecek. Örneğin şifrenizi tekrar girin.
  • Daha aşağı kısımda İnstagram kullanmaya neden ara vermek istediğinizle ilgili soruları cevaplamanız gerekiyor.
  • Daha sonra ise hesabımı geçici olarak kapat kısmına tıklayarak hesabınızı dondurma işleminizi tamamlamış olursunuz.
X

İNSTAGRAM HESAP DONDURMA

İndirme Bağlantısı (10) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Eğer hesabınızı kapattıktan sonra pişman olursanız İnstagram hemen buna izin vermeyebilir bir kaç saat beklemeniz gerekecek. İntagram hesabınızı yalnızca haftada bir kez kapatabilirsiniz: İstediğiniz zaman giriş bilgilerinizi doğru bir şekilde yazıp hesabınızı tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. İnstagram Hesap Dondurma Kapatma.

İnstagram Hesap Kapatma

  • Aşağıda verilen linke tıkladıktan sonra karşınızda açılacak olan pencereyi bekleyin.
  • Karşınıza açılan pencerede kullanıcı adı ve şifrenizi doğru bir şekilde yazıp giriş kısmına dokunun.
  • Karşınıza açılacak olan pencerede Hesabınızı Neden Siliyorsunuz? sorusuna kendinize göre bir seçenek seçin.
  • Daha sonra sizden şifrenizi tekrar girmeniz istenilecek.
  • Tüm işlemleri doğru bir şekilde tamamladıktan sonra Hesabımı Kalıcı Olarak Sil tuşuna dokunarak hesabınızı kalıcı olarak silme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.
X

İNSTAGRAM HESABI KALICI OLARAK SİLME

İndirme Bağlantısı (10) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İnstagram hesabınızı kalıcı olarak sildiğiniz zaman bir daha hesabınızın içerisindeki resimlere, videolara, hikayelere ve mesajlara ulaşmanız imkansızdır. Bu yüzden yedeklemek istediğiniz şeyleri hesabınızı silmeden önce yedeklemiş olmanız gerekiyor. Hesabınızı kalıcı olarak sildikten sonra hesabınıza daha sonra tekrardan giriş yapamazsınız çünkü artık İnstagram da bir hesabınız bulunmayacak. En çok merak edilen hususlardan birisini daha açıklayıp yazımızı noktalayalım. Hesabınızı kalıcı olarak sildiğiniz için eğer pişman olursanız ve tekrar yeni bir hesap açmak isterseniz aynı kullanıcı adını almanız uzun bir süre mümkün olmayacaktır.

N965F U5 9.0 ROOT


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı