Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Human Fall Flat APK İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIOYUNLAR

Human Fall Flat APK İndir – 2022

Tekrardan merhabalar program destek okuyucuları, sizlere Human Fall Flat APK oyununu anlatacağım. rüyalarınızda belki de iyi mi diyarlarda taban tepersiniz. Hangi uçurumlardan kendinizi boşluğa, aslen özgürlüğe bıraktınız. Hangi seslere, hangi kokulara, hangi tatlara aşık oldunuz. Doğal ki belki de bunlar kaç kere daha tekrarlanacaktır. Human Fall Flat ile rüyalarınıza bir ihtimal de kıyıdan köşeden dokunabilir, daha öncesinde de bilmediğiniz bölgelere adım atabilirsiniz. Başka biriyle rekabete girmeden, düşme ve ölüm korkusu olmadan. Belki de fazla abartmış olabilirim. Human Fall Flat, bir platform bulmaca oyunu. Renklendirebildiğiniz internet kamerası vasıtasıyla muhtelif desenler verebildiğimiz hamur harcı şeklinde bir karaktere sahibiz. Bir yerlerde geziyor, atlıyor, zıplıyor, koliler vasıtasıyla kapılar açıyor, küçük beyin egzersizleriyle bir sonraki seviyeye ulaşmayı hedefliyoruz. Ve doğal ki bir sonraki parçaya de.

Human Fall Flat Apk İndir
Human Fall Flat Apk İndir

Her kısımda işler birazcık daha zorlaşıyor, birazcık daha zevkli hale geliyor. Arka planda çalan müzikler ekseriya ruhunuzu dinlendiriyor. Kullanılan kolay görsel tasarımlar ise sadeliğin verdiği saadet olarak tanımlanabilir. Eksiklik nelerdir diyecek olursanız, bir bulmacayı çözdükten sonrasında genelde “daha daha” isteği oluşur. E haliyle yüzlerce bölüm beklemiyoruz, fakat oyun birazcık daha uzun olabilirdi açıkçası. Eğer kendinizi kaptırırsanız, oyunu yalnızca birkaç saat arasında bitirmeniz mümkün.

Human Fall Flat Sistem Gereksinimleri

Human Fall Flat bilgisayar için oynamanız gerek sistem gereksinimleri bu şekildedir. Eğer ki telefona yüklicekseniz eğer bu sistem gereksinimlerini bakmanıza gerek yoktur.

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 x86 and x64.
  • İşlemci: Intel Core2 Quad Q9300 (4 * 2500) or equivalent | AMD A10-5800K APU (4*3800) or equivalent.
  • Bellek: 2048 MB RAM.
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 460 (1024 MB) or equivalent | Radeon HD 7770 (1024 MB)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan.

 

X

Human Fall Flat APK’yı İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı