Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu HUAWEi Y7 PRiME LDN-L21 IMEi REPAiR - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELERPÜF NOKTALARI

HUAWEi Y7 PRiME LDN-L21 iMEi REPAiR

HUAWEi Y7 PRiME LDN-L21 iMEi REPAiR Herkese merhaba Program Destek takipçileri. Bugün sizlerle birlikte HUAWEİ Y7 PRİME cihazımızın imei repair işlemi nasıl yapılır onu göstereceğiz. Daha fazla repair işlemleri için bizi takipte kalınız. Şimdi repair işlemine geçelim .HUAWEi Y7 PRiME LDN-L21 iMEi REPAiR

Huawei Y7 Prime 2018 Ldn-L21 Imei Repair
Huawei Y7 Prime Ldn-L21 Imei Repair 4

LDN-L21 iMEi REPAiR

LDN-L21 iMEi REPAiR Öncelikle bu işlemde cihazınızın içindeki bilgilerin silineceğini bilmeniz gereklidir. Gerekli yedeklemelerinizi yaptıktan sonra tamir işlemine geçebiliriz. Bu işlemde kulanacağımız tool octouplus huawei’dir. Bu tool ücretli bir tooldur. Toolumuzu açıyoruz ve işlemi gerçekleştirmek üzere programı başlatıyoruz. Bu işlemde cihazımız açık bir şekilde kalacak. LDN-L21 iMEi REPAiR

Huawei Y7 Prime 2018 Ldn-L21 Imei Repair
Huawei Y7 Prime Ldn-L21 Imei Repair 5

Modeli seçtikten sonra IMEI1 ve IMEI2 kısmına geçerli imei yazıyoruz. Repairi yaptığınız modun manudactura mod olmasına dikkat edelim. IME’leri yazdıktan sonra işlemi başlatalım. İşlem başladıktan sonra cihazın bilgisayar ile olan bağlantısını kesmeyelim. Ve işlem bitene kadar bekleyelim. İşlem bittikten sonra DONE yazıı alacakasınız bu yazıyı gördüğünüz takdirde işlem ok demektir.

Huawei Y7 Prime 2018 Ldn-L21 Imei Repair
Huawei Y7 Prime Ldn-L21 Imei Repair 6

Bu ekranı görürseniz işlem tamam demektir. Geriye yapmanız gereken tek şey kalıyor cihazın kurulumunu yapıp ımeı numarasını kontrol etmek. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra herhangi bir sıkıntı görmediğiniz takdirde işlemi tamamladık demektir.

BiZE ULAŞIN

BiZE ULAŞIN Daha fazla bu tarz repair işlemleri, apk dosyaları, oyun hileleri için sitemizi takipte kalın. Ve bize sormak istediğiniz soruları FACEBOOK hesabımız üzerinden ulaşıp, sorabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: