Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Hide Online APK Son Sürüm Hile İndir - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARI

Hide Online APK Son Sürüm Hile İndir

Hide Online APK Son Sürüm Hile İndir  takımlar halinde karşılaşmalara katılacağınız online aksiyon oyunudur. Oyun, Prop Hunt türünde bağımlılık yapıcı ve heyecan veridir. Counter Strike yapısıyla benzerdir. Herhangi bir oda içerisinde yer alan diğer oyunculardan Prop olarak saklanıyorsunuz ve kaçmaya çalışıyorsunuz. Basitçe değişerek herhangi bir gizli nesne olabilirsiniz. Olabileceğiniz bu gizli nesneler içerisinde, sandalye, kutu, bardak hatta tuvalet kağıdı yer alıyor. Hide Online APK, hem yetişkinlerde hem de çocuklar için saklambaç oynayarak eğlenmelerini sağlayan bir oyundur. Oyun, HitRock Games tarafından geliştirilmiştir. Eğlenceyi tam anlamıyla yaşadığınız bu oyunda, kontrollere başlangıçta alışmakta biraz zorlanabilirsiniz. Birkaç karşılaşmadan sonra sizde profesyonel bir kaçış uzmanı olabilirsiniz.

Hide Online Apk Son Sürüm Hile İndir
Hide Online Apk Son Sürüm Hile İndir

Hide Online APK Hile

Hide Online APK Hile Oyunda bulunan çevrimiçi modla arkadaşlarınız ile oynayabiliyorsunuz. Bunun için internet bağlantınız olması gerekiyor. Oyunu oynadıkça kazandığınız oyun içi para ile yeni karakter görüntüleri ve eşyalar satın alabilirsiniz. Prop grubunda iseniz avcılar sizi yakalamadan saklanmanız gerekiyor ve asla kaçmayı unutmayın. Avcı grubunda yer alıyorsanız her yeri çok dikkatli incelemeniz gerekiyor. Prop her yere saklanmış olabilir. Birçok eşya aslında prop olabilir. Etrafı çok dikkatli izlemeniz gerekiyor. Belki de tuvalet kağıdına bile bürünmüş prop bulabilirsiniz. Hide Online APK, oynarken çocukluğunuzu yaşıyor olacaksınız. Oyun, counter strike deneyimi veriyor denebilir. Maç sonunda kazandığınız paraları biriktirmeye dikkat edin. Bu paralar ile yeni özelliklere, kıyafetlere ve görünümlere sahip olabilirsiniz.

Hide Online  Mod APK

Oyun diğer saklambaç oyunlardan ayıran en büyük özelliği çevrimiçi olarak oynanması oluyor. Arkadaşlarınız ile oynarken harika bir saklambaç deneyimi sizi bekliyor. Pandemi nedeniyle görüşemediğiniz arkadaşlarla saklambaç oynayarak daha zevkli anlar geçirebilirsiniz. Arkadaşınız belki sizin takımınız da belki de karşı takımda yer alabilir. Oyun içerisinde saklambaç teması gerçekten harika bir şekilde işleniyor. Çocukken oynanan saklambaç oyunlarını tekrar mobil platformlarda deneyimleyebiliyorsunuz. Oyunda hiçbir takımın birbirinden üstünlüğü yoktur. Herkes eşit haklara sahiptir. Oyunda silah üzerinde bulunan logolar ve yapıştırmalar gerçekten profesyonel bir oyuncu olduğunuzu kanıtlamanıza imkan tanıyor. Bu harika oyun Hide Online APK bu yazımızda yer alıyor. Diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayın.

X

İndir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: