Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu GTA SA APK Indir **2021 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARİNCELEMELER

GTA SA APK Indir **2021

GTA SA Indir, Rockstar Games`in GTA serisinin 5. oyunu. Selefleri Vice City ve GTA III`ten büyük haritası ve çete sistemiyle ayrılan San Andreas, ABD Birleşik Devletlerinde birçok defa mahkemeye verildikaynak göster. GTA serisinin şiddetine bir de ağır sövgü ve sex eklenince San Andreas dava mevzusunda önceki dört oyunu da geçti. Fakat buna karşın tüm eleştirmenlerden istisnasız 90 ve üzeri notlar alan San Andreas çıkmış olduğu üç platformda da oldukca büyük sayılara ulaştıkaynak göster.

Oyun, ana karakter Carl “CJ” Johnson`ın 1992 senesinde annesinin cenazesine dönmek için San Andreas`a geri dönüşüyle başlıyor. Çetesi Grove Street Families`in dağıldığını öğrenen CJ, temelli dönmeye karar verir.Oyunun en büyük farklarından biri eklenen karakter geliştirme özellikleri. Belirli kabiliyetleri muayyen şekillerde geliştirebilmenin haricinde karakterin görünüşünü de değiştirebiliyoruz.

Gta Sa Apk Indir
Gta Sa Apk Indir

GTA SA APK Indir

GTA SA APK Indir, Oynanış, azca para ve düşük özelliklerle başladığımız oyunda, vakit ilerledikçe yeni dükkanlar açarak yeni kıyafetler, yeni kentler açarak yeni yan görevler elde edebiliyoruz. Mesela San Fierro şehrini açtığımız vakit vale görevlerini de açabiliyoruz, ihtiyaç duyulan rolü yaptığımızda. Oyundaki otomobil çeşidi arttırılmış, ve bu sefer yerlere bakılırsa otomobiller görebiliyoruz. Mesela bir kasaba yöresinde limuzinler görmemizin imkanı yok, onun yerine dağ bisikletleri, kros ve pikaplar gözümüze çarpıyor. Uçaklar ise geri dönmüş, ve havaalanlarından bir Boeing bile havalandırabiliyoruz. Silah çeşidinde Vice City`den pek bir değişim yapılmamış. Oynanıştaki bir öteki değişim ise kız dost edinebilme. Bir kızı evinden alıp stadyuma, restorana, yada başka bir fantezisi var ise onu yerine getirmeye götürebiliyoruz.

X

GTA SA Indir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: