Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Fifa Mobile Apk 2022 İndir - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELEROYUNLARPROGRAMLAR

Fifa Mobile Apk 2022 İndir

 

Fifa Mobile Apk

Fifa Mobile Apk 2022 İndir Merhabalar Program Destek Takipçileri.Takipçileri bugün sizlere Fifa Mobile Apk 2022 linkini sizlerle paylaşacağız. Bu link siz değerli takipçilerimizin işine yarıyacağına eminiz. Fifa Mobile Apk 2022 İndir

Fifa Mobile Apk 2022 İndir
Fifa Mobile Apk 2022 İndir 2

Fifa Mobile Apk

Fifa Mobile Apk Futbol oyunlarını seven takipçilerimize Fifa Mobile oyununu herkese öneriyoruz. Bu oyuna ilk girdiğiniz zaman site oyun geliştirici ve oyunu öğretici Antreman karşınıza çıkacak bu Antremanda top çalma sprint ile koşma vb. geliştirici ve öğretici görevlerini tamamlicaksınız. Bu görevleri tamamladıktan sonra karşınıza istediğiniz ülkeden takım seçme şansı gelecek. Takımınızı seçtikten sonra ayarlar kısmından forma kısmına tıklayıp ister seçtiğiniz takımın orijinal forması yada fifa nın siz fifa kullanıcılara verdiği forma seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Şuanda fifada bulunan dünya turuna katılarak para kazanıp ve daha kaliteli bir kadroya sahip olabilmek için futbolcu alımları yapabilirsiniz. Online yani arkadaşlarınıza karşı oynamak için 22 maç oynayıp 5 seviyeyi açmanız gerekecek. oyunun bu tarafı sizi biraz sıkabilir ama bir süre sonra hoşunuza gidecek çok güzel özellikleri gelmiş olacak. Oyunun bir güzel yanıda Her oyuna girişinizde size ftbolcu ve para ödülü verilecek.

Fifa Mobile Apk Nasıl İndirilir ?

Fifa Mobile Apk Nasıl İndirilir ? Aşağıda sizlere bırakacağımız linke tıklayıp süreyi bekledikten sonra önünüze çıkan indir butonuna tıklayıp fifa Mobile Apk indirebilirsiniz. Daha fazla bu tarz Apk dosyalarından sayfamızı takipde kalın. Sizlere vermiş Olduğumuz linkler tamamen güvenilirdir. Siteler tamamen güvenilirdir.

X

Fifa Mobile Apk

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı