İNCELEMELEROYUNLAR

Far Cry 3 Türkçe Yama İndir **2022

Far Cry 3 Türkçe Yama her adam yaşamının bir döneminde saf aksiyon filmi izlerken o filmdeki karakter şeklinde korkusuz, savaşçı ve kuvvetli olmak ister. Film bittikten sonrasında şahıs kendisini birazcık daha o karakterin imgesel ile yaşatıp daha ondan sonra reel hayata geri döner. Ben de bu biçim duygularla oldukça film izlemiş ve ondan sonra tesir dibine girmişimdir. Özellikle sizi derinden etkileyen bir hikayesi ve sağlam anlatımı olursa o filmin etkisinden kurtulamazsınız lakin reel hayata döndüğünüzde kendinizin o karakterden oldukça oldukça ötelerde bir yerde durduğunuzu ayrım edersiniz.

Far Cry 3 Türkçe Yama İndir **2022 İNCELEMELER OYUNLAR

Jason Brody, 20’li yaşında arkadaşlarınca sevilen bir delikanlı. Kendisinin bir büyük bir de minik adam kardeşi bulunuyor. Jason, iki kardeşi ve dört arkadaşı ile beraber Güney Pasifik’te bir adaya dinlence ve eğlence için gittiğinde yukarıda bahsettiğim mevzular hakkındaki inanırım bir defa bile düşünmemiştir. Lakin yaşam zaman zaman ciddi anlamda pislik yapmış olup dünyanın en iyi adamını bile psikopat bir katile dönüştürebilir, dolayısı ile hali hazırda çılgın olan bir erkeğe neler yapabileceğini siz düşünün.

Ubisoft, Far Cry 3 serisinin üçüncü oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve bunun için bizleri epey bir zamandır hazırlıyor. Videolar, görseller, röportajlar derken aslen oyun ile alakalı pek oldukça bilgiyi herkes biliyoruz artık. Dolayısı ile benim size tecrübelerimi aktarmaktan fazla yapabileceğim bir şey yok. Öte taraftan buradaki PS3 incelemesinden kısa bir vakit sonrasında oyunun bir de PC versiyonu için ayrı incelemesi olacağını düşünüldüğünde Far Cry 3’te ifade edilecek değil de yaşanacak pek oldukça şey bulunduğunu söylemek mümkün.

Far Cry 3 Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimleri şunlardır;

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 ya da daha iyisi.
  • İşlemci: Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0Ghz ya da daha iyisi.
  • Bellek: 4 GB RAM.
  • Ekran Kartı: 512 Mb DirectX 9.0 Uyumlu Ekran Kartı veya AMD Radeon Hd 2900.
  • Depolama: 15 GB.

 

X

Far Cry 3 , Türkçe Yama İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı