Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Excel Ücretsiz 2020 2021 Ücretsiz Tam İndir Kesin Dosya Ücretsiz Çalışıy
PÜF NOKTALARI

Excel Ücretsiz 2020 2021 Ücretsiz Tam İndir

Excel Ücretsiz 2020 2021 Ücretsiz Tam İndir Excel, Microsoft tarafından Windows, macOS, Android ve İOS işletim sistemleri için geliştirilmiş elektronik tablodur. Sütun ve satırlar içerir. Sütun ve bir satırların kesiştiği kısımlara ise hücre denir. Bahsettiğimiz platformlarda 1993 tarihinde en çok kullanılan elektronik tablo olmayı başarmıştır.
Excel üzerinde aritmetik işlemler, veri işlemlere düzenleme gibi bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İstatistiksel, mühendislik ve finansal için bir dizi fonksiyonlar içerisinde yer almaktadır. Verilerinizi grafik olarak üç boyutlu tablolarda da görüntüleyebilirsiniz. Tablolarınızı analiz etmenize yardımcı olacaktır. Sizde excel 2020 indir ve tablolarınızı oluşturmaya başlayın. Günümüzde neredeyse her meslek grubunun gerek stok girişleri gerekse matematik hesaplamaları için bu yazılıma ihtiyacı bulunuyor. Tablolardan elde ettiğiniz sonuçlar ile Word raporu veya Powerpoint slayt oluşturmanıza da olanak sağlayan Excel, bir veri tabanının kullanılması için tasarlanmıştır.
İçerisinde birçok fonksiyon yer almaktadır. Örneğin Visual Basic (VBA) ile programlanarak, standart tablo teknikleriyle, farklı tekniklere izin veriyor.

Excel Ücretsiz 2020 2021 Ücretsiz Tam İndir
Excel Ücretsiz 2020 2021 Ücretsiz Tam İndir

Excel Ücretsiz  Ücretsiz Tam İndir

Excel Ücretsiz  Ücretsiz Tam İndir Excel birden fazla sürüm ile daha önce karşımıza çıkmıştır. Önceki sürümlerinde, programlar, ifadeler ve formülleri .xlm olarak bir makro dilinde yazıyordu. Sürüm 5.0 geçildiğinde xlm kaydı bir seçenek olarak devam etti, ancak Microsoft bu seçeneği kullanmayı önermiyor.
Excel indir, belirli hücre gruplarını çizelgelere, grafiklere ve histogramlara çevirmeniz konusunda size yardımcı olur. Ayrıca Excel, Pivot tablo seçeneğini de desteklemektedir. Hücre içeriklerinde herhangi bir değişiklik algılandığında grafiklerde aynı şekilde değişerek grafiği güncel tutar. Excel dosya biçimi olarak 2007 tarihine kadar XMLSS kullanıyordu, ancak 2007 tarihinden sonra XLS dosya biçimini kullanmaya başladı. Bu yüzden OFFİCE 2007 geleneksel olarak bir dönüm noktasıdır. İnsanlar bu yüzden en fazla tercih ettikleri Excel 2007 sürümüdür.

Excel Ücretsiz  Ücretsiz Tam İndir
Excel Ücretsiz Ücretsiz Tam İndir

Excel, web içerisinde de kullanılmaktadır, ancak program olarak kullanılması kullanıcıların tüm fonksiyonlara erişebilmesini sağlar. Web üzerinde bazı Excel araçları çalışmamaktadır. Bunun için masaüstünde yer alan bu sürümü kullanmak kullanıcıların daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Bu yazımızda sizde excel indir kullanarak tablolarınızı düzenleyebilir, matematiksel işlemleri Excel ile sağlayabilirsiniz.

LİNK GÜNCELLENMİŞTİR (12/08/2022)

X

Excel İndir

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: