PÜF NOKTALARI

Epic Pen İndir Pro Full Sürüm **2022

Epic Pen İndir Pro, EBA ile popülerliği artan zeki tahta programı. Kendi ara yüzü yerine bilgisayarda o an aleni olan herhangi bir programın, masaüstünün veya başka menülerin üstünde istediğiniz benzer biçimde çizim yapabiliyor ve böylece başkalarına işaret etmek dilediğiniz bölgeleri işaretleme benzer biçimde işlerinizi doğrudan ​olarak çizerek tamamlayabiliyorsunuz.

Çalışması esnasında sistem kaynaklarını bereketli bir biçimde kullanan program, herhangi bir yavaşlama veya soruna da sebep olmuyor. Ayrıca kurulum esnasında herhangi bir hususi vaziyet olmadığı için oldukça süratli bir biçimde bu adımı atlayabiliyorsunuz.

Epic Pen İndir Pro Full Sürüm **2022 PÜF NOKTALARI
Epic Pen İndir Pro

Çizim için kalem, highlighter benzer biçimde araçları barındıran uygulamadır. Bununla birlikte renkleri de kolayca seçebiliyor ve değişik alanları değişik şekillerde boyayabiliyorsunuz. Eğer yanlış boyadığınıza inandığınız bölümler var ise silgi aracı yardımıyla bu tarz şeyleri silmek ve temizlemek de fazlaca kolay.

Ekran üstündeki çizimleri saklamak ve video ya da fotoğraf dosyası olarak kaydetmek dilerseniz maalesef programın bu şekilde bir desteği mevcut değil ve başka bir monitör görüntüsü soruşturma programı kullanmak gerekiyor. Dolayısıyla bu bakımdan birazcık noksan bulunduğunu söyleyebilirim sadece Windows üstündeki çizimleri yapmak sanıyorum ki pek oldukça kullanıcı için ehil olacaktır. Velhasıl uygulamanın bu kadar popüler olmaya sebebiyetini de belirtmiştik. Gerçekten çok fazla kolaylık verse öğrencilerin ve öğretmenlerin işine yaramaktadır. Sizde bu uygulamayı kullanmak isterseniz konumuza indirmek için bir link bırakıyorum. İndirme linkini inceleyerek bilgisayarınıza uygulamayı kurabilirisiniz.

X

Epic Pen Full İndir 2022

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı