PÜF NOKTALARI

E-Tab 5 Pil Sorunu Düzelten Yazılım

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri bugün sizlerle paylaşmış olduğumuz E-Tab 5 Pil Sorunu Düzelten Yazılım namı değer okul tabletlerini normal tablet haline getiren Stock Rom dur. Sizler ücretsiz bir şekilde alt taraftaki linkten ulaşabileceksiniz. Bilindiği üzere E-Tab 5 tabletler tamamıyla MTK işlemcili cihazlardır ve yazılımını atmak için ise SP Flash Tool programını kullanmamız gerekecektir. (Smart Phone Flash Tool) Bu yazılım ile tabletinizde Pil Sorunu ve mdm kaldırma işlemleri kolayca hallolacaktır. Yazılım Pil sorununu düzeltmektedir. E-Tab 5 Pil Sorunu Düzelten Yazılım

E-Tab 5 Pil Sorunu Düzelten Yazılım PÜF NOKTALARI E-Tab 5 sorun düzelten yazılım E-Tab 5 pil sorunu yazılımı E-Tab 5 Pil Sorunu Düzelten Yazılım E-Tab 5 okul tableti E-Tab 5

TALİMATLAR

YAZILIM YÜKLEME

 1. Linkteki dosyayı indir.

  Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkteki yazılım dosyasını indirip klasöre çıkart diyelim.

 2. Drivers yükleme işlemi.

  E-Tab 5 de mtk cihaz olduğundan kaynaklı herhangi bir mtk telefon drivers yüklersek tableti de tanıyacaktır.

 3. Sp Flash Tool Exe klasörünü aç.

  Geri yaparak yazılım dosyamızın içerisine geliyoruz. Sp Flash Tool Exe klasörüne girip Sp Flash Tool (flash_tool) programını çalıştırıyoruz. (Bu tarz yazılımların içinde muhakkak Sp flash tool programı vardır. Yoksa kolaylıkla indirebilirsiniz.)

 4. Programda Yazılım Seç.

  Açılan Sp Flash Tool programımızda Scatter-loading kısmına tıklayıp indirmiş olduğumuz yazılımın Target-Bin klasörü içinden MT-…. diye başlayan yazılım dosyasını seçiyoruz.

 5. Tableti Moda al.

  Tableti tamamen kapatmamız lazım öncelikle. Sağlam usb kablosu yardımıyla ses açma tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağlıyoruz.(Tuş kombinasyonu değişebilir ses kısma gibi.)

 6. USB Drivers.

  Usb Drivers düzgün yüklendiği taktirde program telefonunuzu görecektir. Yok eğer görmediyse bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa kablo kontrolünü ve soket giriş yerini kontrol edin. Son olarak da Usb Drivers kaldırıp tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz.

 7. Yazılımı Başlatma.

  Bu işlemleri sorunsuz hallettiğiniz taktirde programın sol orta üstte bulunan Download tuşuna basarak yazılımı başlatmış oluyorsunuz.

 8. Yazılımı Bitirme.

  Bu işlem biraz zaman alacaktır. Bu tarz cihazlarda bilgisayar etkenini de göze alırsak maksimum 10 dakika içerisinde yazılımın bitmiş olması gerekmektedir. Programda kocaman yeşil bir tik işareti görüyorsanız bu işin üstesinden gelmişsinizdir demek oluyor. Tebrikler kendi başınıza sorunlu olan tabletin pil sorunu hatasını çözmüş oldunuz.Ya da tablet artık okul tableti değil normal bir tablete dönüşmüş oldu mdm işlemi kaldırıldıktan sonra. Anlamadığınız bir yer olursa yorumlarda sorarak belirtebilirsiniz.

X

E-TAB 5 STOCK ROM

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı