Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Criminal Case Enerji Ve Altın Hilesi Program Destek.com
APK DOSYALARIİNCELEMELEROYUNLAR

CRİMİNAL CASE ENERJİ VE ALTIN HİLESİ

Criminal Case Enerji Ve Altın Hilesi.

Criminal Case aslında polislerle oynanan gizli nesne bulma oyunudur. Görevlere uyarak hem seviye ve level atlıyoruz. Seviye atladıkça yeni kıyafet kilitleri açılıyor. Öncelikle bir odaya giriyoruz ve alt kısımda bize bulmanı istedigi nesneleri söylüyor orda yazan nesneleri odanın içinde bulmaya çalısıyoruz. Bu sayede önemli ip uçları buluyoruz. Kazanılan puanlar yıldız kazanmamıza neden oluyor. Bu yıldız suçlularla konuşmamıza analiz sonuçlarına bakmamıza yardımcı oluyor ve sıradaki vakanın kilidini açmak için kullanılır. Aynı zamanda oyuncu vaka da ilerledikçe kurbanın kim olduğunu ve ne ile öldürüldüğünü şüphelilerin kurban ile olan bağlantılarını öğrenebiliriz. Bölümün sonunda bütün şüpheliler oyuncunun gözünün önüne getirilir vakada bulduğumuz deliller hangi suçluya uyuyorsa o şüpheli seçilir ve tutuklanır ve yeni bir vakaya geçilir. Böylelikle görevi tamamlamış oluyoruz.

Criminal Case Img5
Cri̇mi̇nal Case Enerji̇ Ve Altin Hi̇lesi̇ 3

Enerji Ve Altın Hilesi Nedir

Oyun genel olarak tek kişiliktir fakat bir takım sosyal özelliklerde bulunmaktadır mesela her sahnenin bir lider tablosu vardır o sahnede yüksek puanlar elde ederek diger takım arkadaslarını geride bırakabilir. Ayrıca Facebook üzerinden ve telefona indirilen bir oyundur. Gayet sürekleyici ve güzel bir oyundur. Ancak oyunda bazen enerjiniz bitebiliyor. Para ve yıldızınız eksilebiliyor rahat rahat oynamak için size bir mega hileli mod apk hilesini sunuyoruz. Hemen indirin ve doyasıya paranız bitmeden yıldızınız eksilmeden indirip oynayabilirsiniz

X

ENERJİ VE ALTIN HİLESİ İÇİN İNDİR

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Case
Cri̇mi̇nal Case Enerji̇ Ve Altin Hi̇lesi̇ 4

Altın Para Hilesi Nedir

Bir çok oyun sanal paralar veya altınlarla oynan bir düzene sahip. Ancak bu oyunlarda para kazanmak oldukça zor bir iş. Uzun süre oyun oynadığınız ve görevlerinizi tamamladığınız halde yeteri kadar para kazanamıyorsunuz. Bazı oyunlardan oyun parası veya altın kazanmak için reel yani gerçek parada yatırıp altın kazanabilirsiniz ancak gerçek para yatırıp sanal para kazanmak bir çok kişi için ne yazık ki mümkün değil oldukça maliyetli bir oyuna dönüşür. Ancak para ve altın hileleri sayesinde oyunlarda para kazanmak oldukça kolay bir hale geldi. Apk para hilesini indirip telefonunuzda kurduğunuzda artık sınırsız para hilesi istediğiniz eşyayı ve kostümü satın alabilirsiniz.

CANDY CRUSH SAGA APK ELMAS HİLESİ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı