Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Casper Via A3 İnceleme PROGRAMDESTEK.COM
İNCELEMELER

Casper Via A3 İnceleme

Casper Via A3 İnceleme
Casper’ın en sevilen telefonlarından biri olan Via A3 tasarımıyla Casper ailesinin diğer telefonlarından farklılık gösteriyor. 6.2 inçlik dev ekranıyla bizlere yüksek çözünürlük, Full HD görüntü kalitesi sunuyor. Genel olarak baktığımız zaman tasarım açısından İphone X’ i biraz andırıyor. Cam ve plastik karışımı olan arka kasasında çift kamera ve tam ortasında ise parmak izi okuyucu bulunuyor. Yazılımsal donanımıyla gayet güçlü olan bu akıllı telefon’ un sevenleri bi hayli fazla. Donma ve aksaklık gibi sorunların tamamen ortadan kalktığı bu akıllı telefon Casper ailesinin en iyi telefonlarından biri. Yüksek çözünürlüğe sahip ekranıyla oyunlarda % 100 gerçeklik hissiyatı yaşamanız mümkün.

Kamera Ve Ses


Kamera Casper Via A3’ün geliştirilmiş kamerası ile her an her yerde içinizdeki fotoğrafçı ruhu çıkarmak artık çok kolay. Via A3’ün fiyatını bi hayli pahalı bulanlara sadece kamerası için bile sonuna kadar hak ediyor diyebiliriz. Gece çekimi açısından bir çok üst düzey telefona oranla oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Selfie’leriniz de ve normal çekimleriniz için artık, acaba kötümü çıktı? kaygısı yaşamanıza gerek yok. Karanlık ve loş ortamlarda bile selfie çekimleriniz de yüzünüzü harika bir şekilde netler ve pürüzsüz bir çekim deneyimi sunar. Normal çekimleriniz de ise en küçük noktayı bile odaklar ve harika resimler çekmenize sebep olur.
Ses Eskiye göre yenilenmiş olan ses sistemi, tamamını olmasa da beklentilerin bir kısmını karşılamayı başarıyor. Yenilenmiş ses sistemiyle bizlere daha yüksek desibel ses deneyimi sunuyor.

Batarya Tüketimi


Batarya kullanım süresi Casper ailesinin diğer telefonlarıyla neredeyse aynı diyebiliriz. Casper bazı konularda standartlarını korumakta kararlı gibi görünüyor. Aktif kullanımda ortalama 24 – 32 saat arası batarya kullanım süresi olduğu bilinmektedir. Yani 1 ila 1.5 gün arası kullanıma göre değişmektedir. Ancak fiyatına göre batarya süresinin daha iyi olmasını beklerdik. Aynı fiyatta çok daha iyi telefonlar mevcutken bataryardan düşük puan alması hiç iyi olmadı.

Z

Artı Ve Eksileri


Tasarım olarak bakınca çok şık ve kibar bir telefon. İnce olması da kullanımı kolaylaştırıyor. Hafıza olarak bakıldığında ise bu kadar iddialı bir telefonda 64 GB yerine 128 GB bir olmasını isterdim. Eski aile üyelerinde gördüğümüz aynı anda çift ekran özelliğini tekrar aramızda görmeyi beklerken maalesef bu modelde göremedik. Aynı zamanda ekran parlaklığı açısından biraz zayıf buldum. Daha iyisi olabilirdi tabi ki. Kamerası gece ve gündüz çekimleri açısından oldukça iyi ancak 4D çekim desteğinin olmasını da isterdim. Batarya açısından daha çok güçlendirilmiş olması beklenirken Casper bizleri hayal kırıklığına uğrattı.

LG G7 İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı