Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Cafeland APK Restoran Oyunu Para Hilesi - PROGRAM DESTEK
OYUNLAR

Cafeland APK Restoran Oyunu Para Hilesi

Cafeland APK Restoran Oyunu Para Hilesi, kafe severler için tasarlanmış harika bir kafe yönetim oyunudur. Müşterilerinize hızlı ve kaliteli hizmet vermek için çalışmanız gerekiyor. Onlara kaliteli ve lezzetli yemeklerinizi sunarak memnuniyetlerini kazanmanız gerekiyor. Yapacağınız tatlılar, pastalar ve diğer yemekler ile büyüleyici bir kafe oluşturabilirsiniz. Oyunda hayatınızın yemek yolculuğuna çıkıyorsunuz. Mutfakta şef olarak mekanınızı herkesin gözdesi haline getirmeye çalışmalısınız.

Cafeland Apk Restoran Oyunu Para Hilesi
Cafeland Apk Restoran Oyunu Para Hilesi

Cafeland APK

Cafeland APK Hayallerinizdeki kafeyi tasarlayarak, dekore edebilirsiniz. Dünya mutfağından yemeklerinizi pişirerek, müşterilerinizi memnun etmeyi unutmayın. Cafeland’da onlarca nefis yemek tarifi bulunuyor. Bunların arasında, tatlı, burger, cupcake, çorba, pizza ve fast food gibi birçok seçenek yer alıyor. Yüzlerce eşya ile kafenizi süsleyebilirsiniz. GAMEGOS tarafından geliştirilen Cafeland, oyunda bulunan küçük mekanınızı geliştirmeniz için yer alıyor. Onlarca yiyeceği menünüze ekleyerek, müşterilerinize maharetli elleriniz ile harika yemekler sunmanız gerekiyor.
Oyunun başlangıcında iki ocak ve bir masa yer alıyor. Oyunda vakit geçirdikçe daha iyi hizmet sunmanız için, bunların sayısını artırmanız ve daha iyi hizmet sunmanız gerekiyor. Ne kadar hızlı hizmet verirseniz o kadar başarılı olabilirsiniz. Yemeği müşterinize sunmakla işiniz bitmiyor. Bu gerçekçi kafe oyununda ocağınızı ve tezgahınızı temiz tutmanız gerekiyor. İşletmenizi geliştirerek şehrin en iyisi haline getirebilirsiniz. Seviyeler atladıkça yeni mobilyalara sahip olacaksınız ve yeni tarifler öğreneceksiniz.

Cafeland Para Hilesi

Cafeland Para Hilesi Daha önce Facebook’un Cafe Land oyununu oynayanlar bu oyundan bir daha çıkmak istemeyecek. Oyunda arkadaşlarınızın kafesini ziyaret ederek onlara yardım edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın kafesini gezerek dekorasyon fikirleri elde edebilirsiniz. Siparişleri en hızlı şekilde tamamlayarak ve restoranınızı idare ederek, dünyaca ünlü bir kafeye sahip olabilirsiniz. Dünyaca ünlü bir kafeye sahipseniz, kafeniz ziyaretçi akımına uğrayacaktır. Bunun için ise daha fazla masaya ve daha düzenli bir kafeye ihtiyacınız olacaktır. Kafe içerisinde özel etkinlikler düzenleyerek de popüler bir kafe haline getirebilirsiniz. Hayallerinizin kafesini oluşturun ve müşterileri kazanın. Kendi gıda işletmenizi yönetmek bu kadar harika bir hale gelmemişti. Müşterilere harika tarifler çıkarın ve kafenizi büyütün. Arkadaşlarınız arasında en harika kafeye siz sahip olun ve müşterilerle birçok etkinlik düzenleme imkanına erişin.

X

Cafeland APK

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı