Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu APPLE WATCH SERİES 5 İNCELEME - PROGRAM DESTEK
İNCELEMELER

APPLE WATCH SERİES 5 İNCELEME

APPLE WATCH SERİES 5 İNCELEME

Apple ın merakla beklenen yeni minik üyesi olan Apple Watch Series 5 tanıtıldı. Geçtiğimiz günlerde görkemli bir tanıtım gerçekleştiren Apple, Watch Series 5 için oldukça çalışmış gibi gözüküyor. Tasarım olarak alışkın olduğumu Apple Watch ailesinden farklılık gösteriyor. Neredeyse şimdiye kadarki en ince Apple Watch, desek yalan olmaz. Saatin ekran kısmı ve kordonunda meydana gelen değişim gözlerden kaçmıyor. Tasarım olarak ilk bakışta en çok inceliği dikkat çekerken, Apple Watch 4 te de gördüğümü bir yenilenme olduğu için bu kez gözler kordonuna doğru çevriliyor. Normal ve örgü şeklinde tasar lanmış olan iki çeşit kordon seçeneği ve bu kez siyah ve beyazdan daha fazla renk seçeneği sunuyor. APPLE WATCH SERİES 5 İNCELEME

Her seferinde kendini her anlamda yenilemeyi başarıyor. Donanımsal açıdan büyük bir değişiklik ekleyen Apple Watch Always – On özelliği ile yeni serisinde, ekran hiç kapanmayacak ve her zaman bir kol saati görünümü verecek. Fakat ekrana bakmadığınız sürece ekran parlaklığı azalacak ve ekran yavaşça kapanıyormuş gibi bir hal almaya başlayacak. EKG özelliğin zaten Apple Watch 4 te de görmüştük, ancak bu kez daha gelişmiş bir halde sağlık özellikleri görüyoruz. Apple Watch Series 5 in yeni bir özelliği de pusula olarak karşımıza çıkıyor. Enlem, boylam, yükseklik ve eğim gösteren yeni pusulası da Maps uygulaması üzerinden nerede olduğunuzu net bir şekilde gösterebilecek.APPLE WATCH SERİES 5 İNCELEME

Apple Watch 5
Apple Watch Seri̇es 5 İnceleme 2

GENEL BAKIŞ

Apple Watch Series 5, Apple ın en yeni ve en güçlü akıllı saati oluyor. Bir akıllı saatten daha fazlasını vaat eden Apple tüm vaatlerini yerine getiriyor. Bizim gözümüzde mini bir cep telefonu konumda. İçerisinde bir çok özelliği barındıran Apple Watch Series 5, ince ve çok akıllı olması ile ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Hey Siri desteğini en gelişmiş şekilde alan Apple Watch Series 5 ile sınır tanımadan neredeyse istediğiniz her şeyi yapmanız mümkündür.

Sadece telefonunuzu yanınızda değilken kontrol edebilmek için değil aynı zamanda da sağlığınızla birebir yakından ilgilenen mini bir asistan gibi düşünün. Nabzınızı ölçüp, hareketlerinizi takip eden Apple Watch Series 5, gün içerisinde sizi ufak uyarılar vererek sizi yürümeye, su içmeye, hareket veya egzersiz yapmaya teşvik ediyor. Buda size daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor diyebiliriz.

Saat kordonu açısından bir çok kişiden çok rahatsız edici, plastik bir kordon Apple a hiç yakışmadı gibi bazı yorumlar olsa da Apple Watch Series 5 in kordonu plastik değil deriden üretilmiş ve insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Üretime girmeden önce bir çok testten geçen Apple Watch kordon açısından da gayet başarılı. Batarya ömrü Apple Watch Series 4 e göre farklılık göstermiş ve artmış durumda.

Gövdesi inceldiği için bir çok rakip firmadan karalama niteliğinde batarya ve yazılımsal olarak Apple Watch Series 5 kullanıcılarının bir çok yaşacakları yönünde iddialarda bulunsalar da Apple ince gövdeye sahip olan Apple Watch Series 5 ile tüm iddiaları yok etti. İnce bir gövdeye sahip olan akıllı saatinde yüksel performans ve düşük pil gücü verebileceğini kanıtlamış oldu. Genel bir toparlama yapmamız gerekirse eğer, ortalama 1.5 2 gün arası dayanan batarya ömrü ile size harika bir asistan deneyimi sunuyor Apple. Sizin sadece telefonunuz veya ilgilenmesini istediğiniz konular dışında da şeylerle ilgilenerek hayatınızın kolay bir şekilde devam etmesini sağlıyor.

Apple Watch Series 4

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: