Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Apk Sanalika Oyun Linki-------- Program Destek.com
APK DOSYALARIOYUNLAR

APK SANALİKA OYUN LİNKİ

Apk Sanalika Oyun Linki.

Evde oldukça fazla sıkıldığımız bu son zamanlarda bir çoğumuz oyunlara, dizi ve filmlere sarılmış olduk. Aslında bu süreçte en çok ihtiyacımız olan şeylerden bir kaçı diyebiliriz. Tabi bunların içerisinde kitap okumakta dahil. Ancak oyun oynamayı sevenler hep aynı tarzdan sıkılan bir çok kişi ise çocukluk zamanlarına geri dönmek istemiş olmalı ki Sanalika yeniden trendlerde yerini almaya başlamış. 2009 yılında karşımıza çıkan bu oyunu neredeyse oynamayan kalmamıştır diyebiliriz. Ancak tabi ki bilenler kadar Sanalika yı hala bilmeyenler de var. İsterseniz gelin bilmeyenler için hep birlikte tekrar akalım Sanalika nasıl bir oyun.

Sanalika 443312
Apk Sanali̇ka Oyun Li̇nki̇ 3

Sanalika Nedir?

2009 yıllarında karşımıza çıkan Sanalika oldukça uzun yıllar tahtını korumayı başarmıştı. Oyun bir ülkede veya bir şehirde geçiyor diyebiliriz. Oyun içerisinde gezebileceğiniz caddeler, sahiller oturabileceğiniz banklar ve yerler, cafeler, restorantlar, oteller ve evler bulunuyor. Oyun online oynanan oyunların arasında da yer alıyor aynı zamanda. Herkesin aynı anda yazılanları görebildiği ortak bir chat alanı bulunuyor. Aynı zamanda özel bir chat alanı da mevcut tabi ki. Oyunun içerisinde arkadaş ekleyebiliyor aşama aşama sevgili olabiliyor ve hatta evlenip bir aile bile kurabiliyorsunuz. Ancak bu işler oyunda bile aşama aşama. Oyun içerisinde görevler alıp o görevleri tamamlayarak para kazanabilir, ev alabilir, eşya alabilirsiniz. Kısacası istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Sizde yeniden bu oyunu oynamak için hemen aşağıda ki linkten hem bilgisayarınıza hem de akıllı telefonunuza kolaylıkla indirebilirsiniz.

X

SANALİKA APK İNDİR

İndirme Bağlantısı (50) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Images?Q=Tbn%3Aand9Gcsjrk2Sknkot Aramt2Lfsgndyz Nwdqu9Njmahey3A6Pldchhl&Amp;Usqp=Cau
Apk Sanali̇ka Oyun Li̇nki̇ 4

Apk Oyun Nedir?

Apk dosya indirmek isteyen bir çok kişinin sorduğu soru cihazıma zarar verir mi? Apk dosya bir çok kesime göre bilindik dışı yani sağlıklı olmayan bir indirme yöntemi gibi gelse de Apk dosya indirmek zararlı bir işlem değildir. Yani tahmin ettiğiniz gibi cihazınıza zarar vermez güvenli sitelerden indirildiği sürece. Apk dosyaların ne olduğu ve güvenilirliği konusunda çok fazla düşünce var. Öncelik olarak APK nın kelime anlamıyla başlayalım. Adroid Application Package yani Android uygulama indirme paketi. Aslında Google Play Store dan indirdiğimiz her uygulama da birer APK bir dosyadır. Tek farkı belli bir platform altına toplanırlar. Google Play Store da bu platform ve en güvenli şekilde uygulamaları indirmenize yardımcı oluyor. Ancak APK uygulamalarında diğerlerinden hiçbir farkı yok. Güvenlik açısından neredeyse aynı düzeyde olan APK uygulamalar bazı uygulamaya göre özelliklerinde artışta gösterebiliyor.

EN İYİ 5 NETFLİX DİZİSİ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: