Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu APK DOSYA INDiRMEK ZARARLI MI? Program Destek.com
APK DOSYALARIİNCELEMELER

APK DOSYA iNDiRMEK ZARARLI MI?

Apk Dosya İndirmek Zararlı mı?

Apk dosya indirmek isteyen bir çok kişinin sorduğu soru cihazıma zarar verir mi? Apk dosya bir çok kesime göre bilindik dışı yani sağlıklı olmayan bir indirme yöntemi gibi gelse de Apk dosya indirmek zararlı bir işlem değildir. Yani tahmin ettiğiniz gibi cihazınıza zarar vermez güvenli sitelerden indirildiği sürece. Apk dosyaların ne olduğu ve güvenilirliği konusunda çok fazla düşünce var. Öncelik olarak APK nın kelime anlamıyla başlayalım. Adroid Application Package yani Android uygulama indirme paketi. Aslında Google Play Store dan indirdiğimiz her uygulama da birer APK bir dosyadır. Tek farkı belli bir platform altına toplanırlar. Google Play Store da bu platform ve en güvenli şekilde uygulamaları indirmenize yardımcı oluyor. Ancak APK uygulamalarında diğerlerinden hiçbir farkı yok. Güvenlik açısından neredeyse aynı düzeyde olan APK uygulamalar bazı uygulamaya göre özelliklerinde artışta gösterebiliyor.

En Çok İndirilen Apk Dosyalar

Zaman zaman en çok indirilen uygulamalar değişse de genellikle sabit kalan bir kaç uygulama tabi ki mevcut. WhatsApp, İnstagram ve Twitter en çok indirilen Apk uygulamalar. Bu uygulamalar dışında da indirilen oyunlar ve uygulamalar var tabi ki. Bazen bu uygulamalar depolama açısından da daha iyi olabiliyor. Daha az yer kaplıyorlar böylelikle daha fazla uygulama yüklemenizi sağlıyor. Bu uygulamalardan bir çoğunun özellikleri normal uygulamadan farklılıklar gösterebiliyor. Özellikle WhatsApp ve oyun dosyaları için geçerli olan bu kural oldukça seviliyor ve ilgi çekiyor. Apk Dosya İndirmek Zararlı mı?

WhatsApp Farklılıkları

Apk dosyalarda en çok indirilen uygulamadan birisi olan WhatsApp normal uygulamayla aynı mantıkta çalışıyor aslında. Ancak yüksek gizliliğe önem veren gençler için tasarlanmış birbirinden farklı WhatsApp uygulaması oldukça ilgi görüyor.

 • Son görülmenizi dondurabileceğiniz.
 • Karşı tarafta mesajınızın hep tek tik görüneceği ama sizin çift tik görmeye devam edeceğiniz
 • Kimlerin arayacağını seçebileceğiniz
 • Görünürlük bilgisini gruplardan ve kişilerden gizleyebileceğiniz ama sizin görmeye devam edeceğiniz
 • Mesajların silinmesini engelleyebilmeniz

Gibi bir çok ayarı bulunan Apk WhatsApp uygulamaları bulunuyor. Sizde bu şekilde bir Apk WhatsApp uygulaması kullanmak istiyorsanız sizler için sitemizde bulunan bu linke tıklamanız yeterli.

GBWHATSAPP APK DOSYASI

Oyun Farklılıkları

Dediğim gibi en çok indirilen üç uygulamadan birisi ise Apk oyunlar oluyor. Oyunlar genellikle birbirinden çeşitli hileler içerdiği için Apk dosyası olarak tercih ediliyor. Hemen hemen her oyun için çeşitli hilelere sahip bir Apk uygulaması bulunuyor. Genellikle ;

 • Para hilesi
 • Bölüm atlama hilesi
 • Bot hileleri
 • Elmas hileleri
 • Altım hileleri
 • Can hileleri

Gibi oyununa göre değişen bir çok hile bulunan Apk oyun uygulamaları da mevcut. Eğer sizde bir oyun tutkunuysanız aradığınız hileyi sitemizde bulabilirsiniz.

apk dosya, ücretsiz mesajlaşma, oyun, hile, ücretsiz hile, apk dosyaları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: