Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Androidin 2. En Büyük Devi Huawei Programdestek.com
PÜF NOKTALARI

Androidin 2. En Büyük Devi Huawei

Android’in 2. En Büyük Devi Huawei
Huawei son zamanlarda hızla yükselişe geçti ve gönüllerde taht kurdu. Yüksek iddialar ve güçlü yazılımsal donanımı ile piyasaya iddialı bir giriş yaptı. Genellikle telefonları ile ön planda olan Huawei bazı telefon aksesuarlarıda üretmektedir. Kulaklıkları, akıllı saatleri ve powerbank’larıda mevcuttur.


Huawei Telefon İncelemesi


Huawei sürekli yeni nesil akıllı telefonlar çıkartan, rakiplerine göz dağı veren ve hızla yükselişe geçen bir markadır. Hatta kendine o kadar çok güvenmektedir ki bir lansmanın da bir çok marka ile benden iyisini yapamazsınız, gelin karşılaştıralım gibisinden cümleler sarf etmiştir. Genel olarak üretilen telefonları uçtan uca büyük HD, yüksek çözünürlüğü olan ekranlara sahiptirler. Yeni nesil Huawei telefonlar daha çok genç nesile hitap üzere tasarlanmış, sosyal medya ve oyun kullanımı için gayet uygun donanıma sahiptir. Şarj ömürleri aktif kullanımda 1 tam gün olup bazı modellerinde 1.5 ila 2 gün aktif kullanım uzun pil ömrü şeklinde değişkenlik göstermektedir. Kameraları genellikle ultra geniş açı, derinlemesine ZOOM özelliğine sahiptir. Bir çok kişinin hayranı olduğu Huawei marka telefonlarının sevenleri kadar sevmeyenleri ve şikayetçi olanları da var. Yeni çıkarttığı PSmart serisi üzerinden bir çok şikayette almıştır. Genellikle kısa vadede ekran renginin değişmesi, kullanım kalitesinin düşmesi, ses açma/kapama ve güç tuşunda sorunlar yaşandığı bilinmektedir. Buda ne yazık ki akıllarda soru işaretleri yaratmıştır.


Kulaklık, Saat Ve Powerbank


Huawei kablolu ve kablosuz olmak üzere bize iki çeşit kulaklık seçeneği sunmaktadır. Ancak genel olarak bakıldığında iki kulaklık arasındaki ses kalitesinde pek bi fark görmek mümkün değildir. Kablolu kulakları uygun fiyatına göre gayet başarılı ses deneyimi sunmaktadır. Ancak kablosuz kulaklığın pil ömrünün aktif kullanımda yanlızca 3 saat olması beklentileri tam anlamıyla karşılayamadı. Saatler ise genellikle spor tutkunları için harika bir altarnatif. Bir tam gün kullanıma uygun batarya ömrü olan saatler bazı konularda eksik kalmıştır. Diğer bir çok marka’nın içerdiği kısa mesaj gönderme, hatırlatma planlama, ve kişi kaydetme gibi özellikleri Huawei marka saatlerde ne yazık ki görememekteyiz. Genel olarak Huawei markası telefonları ile akıllarda kaldığı için ufak eksiklikler çok göze batmamaktadır. Huawei’in en çok satan telefon aksesuarları olarak ilk sıraya adını yazdıran powebank’lar kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunmaktadır. Şık bir tasarıma sahip olup, orta dereceğe ağırlıkta olan Huawei powerbank’lar taşıma açısındanda kolaylık sağlamaktadır. Kendilerinin full dolum süresi max 8 ila 10 saat arası değişmektedir. Bazı kullanıcılarımıza bu süre çok uzun gibi geldede telefon ve tabletlerinizi 4-6 kez hızlı ve full doldurma imkanı da sunmaktadır.

HUWAİ P30 LİTE İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı