Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Android'de Pubg Mobile Fps Arttırma - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIOYUNLAR

Android’de Pubg Mobile Fps Arttırma

Android’de Pubg Mobile Fps Arttırma!

Android'De Pubg Mobile Fps Arttırma
Android'de Pubg Mobile Fps Arttırma 4

Sadece bir kaç yıl da en popüler oyunlar listesine giren Pubg Mobile, Savaş oyunu tutkunlarının favori oyunlarınının zirvesin de yer aldı. Oyun içerisin de bir çok askeri silah bulunuyor ve bu silahlara bir çok ek parça takılabiliyor. Oyun da Erengal,Miramar,Sanhok ve Vikendi olacak şekil de 4 farklı harita bulunuyor. Geçtigimiz aylar da en çok gelir eden oyun ünvanını eline almıştı.

Gelelim asıl konumuza amiral gemisi olan telefonlar da Pubg Mobile cayır cayır çalışırken alt segment telefonlar için ise oyun da 30 40 Fps’in yukarısına çıkmak bir hayli zor aslın da telefonunun gücü yetiyor ama Pubg Mobile bu ayarı açmaya izin vermiyor. Bizler de bugün oyunu nasıl akıcı şekilde oynarsınız sizlere anlatıyoruz.

Android'De Pubg Mobile Fps Arttırma

Pubg Mobile Fps Ayarı

Tsoml şirketi tarafından geliştirilen ve sunulan GFX Tool uygulaması karşımıza çıkıyor. Ne yazık ki bu uygulamanın sadece Android sürümü var. Önce aşağıda verdiğim linkten uygulamayı indirip açmanız gerekiyor.

Android'De Pubg Mobile Fps Arttırma

Açtıktan sonra sizi böyle bir panel karşılıyor. Buradan öncelikle oyununuzun sürümünü seçmeniz gerekiyor. Sırasıyla çözünürlük ayarı geliyor. Çözünürlük otomatik telefonunuzun çözünürlüğüne ayarlanmış durum da gelecek ama biz bunu düşük seviyelere çekerek Fps de artış sağlayabiliriz. Grafik ayarın da ise Akıcı ayarını seçmemiz lazım 60 Fps de oyunu oynamamız için ondan sonra gölgeleri kesinlikle kapalı hale getirmeniz gerekiyor. Anlattığım tüm ayarları yaptıktan sonra ise Accpet butonuna basarak kayıt ediyoruz ve oyunumuz açılıyor. Eğer siz de oyun hala 60 Fps değilse oyun ayarlarından Grafik bölümünden Video ayarlarını Akıcıya almanız gerekiyor. Sorun ortadan kalkacaktır. Her ayarı yaptıktan sonra oyununuzu 60 Fps de Akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Android’de Pubg Mobile Fps Arttırma bu kadar kolay.

İndirmek İçin Linke Tıklayınız:

X

GFX Tool İndir

İndirme Bağlantısı (15) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Pubg Hilelerine aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz:

PUBG MOBİLE UC HİLESİ için bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBiLE LiTE BC HiLESi MOOD APK ELMAS PARA HiLESi için bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve Hile İçin Programdestek.com’u Takipte Kalın :)

Bizi Twitter’dan Takip Etmeyi Unutmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı