Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu ANDROİD DE İKİ WHATSAPP HESABI AÇMA Program Destek.com
APK DOSYALARI

ANDROİD DE İKİ WHATSAPP HESABI AÇMA

Android de İki WhatsApp Hesabı Açma .

Günümüzde en çok kullanılan aplikasyon olan WhatsApp ücretsiz mesajlaşma, resim ve video gönderme, ses kaydı ,görüntülü konuma ve normal arama gibi özelliklere sahip olan en iyi ve en başarılı uygulamadır. Ancak günümüzde bazılarımız iş için çift hat kullanıyorlar. Günümüz ekonomisinden dolayıda çift hat ama tek telefon olsun diyen bir çok kullanıcı mevcut. Onların sordukları bu soruyu hep birlikle yanıtlayalım.

İkinci WhatsApp Hesabı

İkinci bir WhatsApp hesabı açmak aslında çok kolay bir işlem. Bu işlemi Apk olarak yapmak en kolay yöntem sanırım. Aynı zamanda depolama olarak da daha az yer tutacaktır. Telefonunuza kuracağınız ikinci WhatsApp hesabı normal kullandığınızdan biraz farklı özelliklere sahip olabilir. Arka plan ve konuşma temaları olarak neredeyse bir çok Apk WhatsApp uygulaması birebir aynı olurken bazılarının teması farklı olabiliyor. Apk uygulamanın bir zararı olur mu diye bir çok düşünce ve soru var, ancak Google Play den edindiğiniz her uygulamada aslında birer Apk dosyası. Tek farkı hepsini bir dükkan satın almış gibi düşünün. Android de İki WhatsApp Hesabı Açma .

Fmwhatsapp 7.40
Androi̇d De İki̇ Whatsapp Hesabi Açma 3

APK Dosya Nedir, Güvenli Midir?

Apk dosyaların ne olduğu ve güvenilirliği konusunda çok fazla düşünce var. Öncelik olarak APK nın kelime anlamıyla başlayalım. Adroid Application Package yani Android uygulama indirme paketi. Aslında Google Play Store dan indirdiğimiz her uygulama da birer APK bir dosyadır. Tek farkı belli bir platform altına toplanırlar. Google Play Store da bu platform ve en güvenli şekilde uygulamaları indirmenize yardımcı oluyor. Ancak APK uygulamalarında diğerlerinden hiçbir farkı yok. Güvenlik açısından neredeyse aynı düzeyde olan APK uygulamalar bazı uygulamaya göre özelliklerinde artışta gösterebiliyor. Android de İki WhatsApp Hesabı Açma .

23772070 901782673318923 642069159 N
Androi̇d De İki̇ Whatsapp Hesabi Açma 4

İkinci WhatsApp Hesabı Kurulumu

Aşağıda bırakacağım linke tıklayarak ikinci WhatsApp hesabınızı indirmeye başlayabilirsiniz. İndirdikten sonra bildirim çubuğundan üzerine tıkladığınız zaman karşınıza bilinmeyen kaynaklardan onay isteyecek. bu telefondan telefona göre değişen bir durum. Samsung cihazlar sizi direk bilinmeyen kaynaklara götürürken bazı cihazlar da ayarlardan açmanız gerekir. Ayarlar cihaz güvenliği ve bilinmeyen kaynaklardan açıp yükleme işlemini başlatın. Sizden bir kaç izin daha isteyebilir onları da onaylayıp kur yazısına tıklayın. Ve whatsApp hesabınız açık. Geriye kalan tek işlem normal bir şekilde numaranızı girip hesabınızı aktif bir hale getirmek.

Whatsapp, APK, iki WahatsApp hesabı, apk uygulama , İki Whatsapp nasıl açılr

X

İNDİRMA LİNKİ

İndirme Bağlantısı (10) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı