Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Airline Commander APK Hileli İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

Airline Commander APK Hileli İndir – 2022

Bu Airline Commander APK uçuş simülatöründe, büyük tayyare kullanmayı öğrenmesi ihtiyaç duyulan yeni bir pilot olarak başlarsın. Tecrübeli bir pilotu dinle, havalimanından havalan, kokpitteki tüm kontrollere aşina ol ve güvenilir bir iniş yap. Yeni sözleşmeler al ve reel zamanlı trafik ile realist hava koşullarında uç ve tayyare filonu genişletmek için para kazanabilirsiniz.

Yeni bir tayyare al daha büyük bir tayyare. Yeni uçuş rotaları seç, kabiliyetlerini geliştir ve bir pilot lisansı al. Bu uçuş simülatöründe ne kadar uçarsan hava yolu filonu genişletmek adına o denli seçeneğe haiz olabilirsiniz. Çoğu tayyare oyunlarındaki şeklinde her uçuş rahat değildir ve Airline Commander en realist tayyare oyunlarından biri olduğu için, her şey yanlış gidebilir. Sensör hatası, göstergeler, ASM, yakıt tankları, iniş ekibi ve motorlar.

Airline Commander Apk Hileli İndir - 2022
Airline Commander Apk Hileli İndir – 2022

Flap, kuyruk dümeni, hava frenleri ve radar arızası ile karşılaşabilirsiniz dostlar. Rüzgar, türbülans ve muhtelif sertlik seviyelerinde sisten bahsetmiyoruz bile bu, her uçuş simülatörü hayranı için gerçekleşen bir hayaldir. Sürükleyici, realist bir deneyim arayan biri için. Uçak oyunları zor olmak zorunda değildir. Basitleştirilmiş olan bir uçuş sistemi seç ve her havalanma ve inişte vakit kazan. Herkes başlarda bir tayyare gemisi inişi yapmak zorunda değildir bundan dolayı çabuk etme ve reel bir uçuş simülatöründe birazcık daha hafifçe bir denemenin tadını çıkar.

Uçuş simülatörü alanındaki oyunlar çoğu zaman bir uçağı özelleştirmene izin verir ve Airline Commander bir kural dışı değildir! Filondaki her uçağın görünümünü değiştir ve başka hiç bir tayyare oyununun sunamayacağı güzellikte 3D olarak tadını çıkar.

X

Airline Commander MODA Hileli İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: