Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu A013F U1 COMBiNATiON - PROGRAM DESTEK .COM
SAMSUNG

A013F U1 COMBiNATiON

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri A013F U1 COMBiNATiON dosyası ile karşınızdayım. Samsung A01 Core modelinin combination dosyasını sizlerle paylaşacağız. Samsung A01 yani A013F modelinin U1 yazılım dosyasıdır. Combination dosyaları daha çok cihazların frp kilitleri bir diğer değişle gmail hesabına kitlenmiş cihazların tekrardan açılması için atılan yazılım dosyasıdır. Vermiş olduğumuz dosyanın güvenlik sürümü U1 dır. Bu cihazın güvenlik yazılım sürümü şuanda U1 olarak başlamıştır.İleri zamanlara gelecek olan U2 yazılımları olacaktır. Yükseltmeniz Tavsiye edilmez. Kesinlikle cihazınız hangi yazılım güvenlik sürümüne ait ise o yazılım güvenlik sürümünde olan combination dosyalarınızı yüklemeniz gerekmektedir. A013F U1 COMBiNATiON

A013F U1 Combination
A013F U1 Combination 3

GEREKLİ PROGRAMLAR

  • Bütün ODİN programları üzerinden yazılımı yükleyebilirsiniz.
  • Ayrıca Z3X box sahip iseniz daha ayrıntılı bir şekilde yükleyebilirsiniz.(combination dosyasındaki sadece boot veya modem dosyalarını da yükleme şansı vermekte.)
A013F U1 Combination
A013F U1 Combination 4

TALİMATLAR

YAZILIM YÜKLEME

Linkteki dosyayı indir.

Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkteki yazılım dosyasını indirip klasöre çıkart diyelim.

Dosya Kontrol.

İndirmiş olduğumuz dosyanın içerisinde yazılım dosyamızın olduğunu kontrol edelim. Hangi klasör içinde olduğuna bakalım sonrasında programda seçtiğimiz zaman zorluk yaşamayalım.

Programda Yazılım Seç.

Vermiş olduğum Odin sürümlerinden birini indirip kurma işlemi gerekmeksizin Odin programını veya varsa z3x box programını açınız. Odin programı üzerinden AP bölümüne tıklayıp yazılım dosyasını seçebilirsiniz.

Telefonu Moda al.

Telefonu tamamen kapatmamız lazım öncelikle. Telefon tamamen kapandıktan sonra ses azaltma ve Bixby tuşlarına basılı tutun, ardından güç tuşuna basın ve basılı tutun.

USB Drivers.

Usb Drivers düzgün yüklendiği taktirde program telefonunuzu görecektir. Yok eğer görmediyse bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa kablo kontrolünü ve soket giriş yerini kontrol edin. Son olarak da Usb Drivers kaldırıp tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz.

Yazılımı Başlatma.

Bu işlemleri sorunsuz hallettiğiniz taktirde programın sol alt tarafında bulunan START tuşuna basarak yazılımı başlatmış oluyorsunuz.

Yazılımı Bitirme.

Bu işlem biraz zaman alacaktır. Bu tarz cihazlarda bilgisayar etkenini de göze alırsak maksimum 10 dakika içerisinde yazılımın bitmiş olması gerekmektedir. Programdaki alt bölmedeki yüzdelik dilim tamamlanmış ve hata vermemiş ise bu işin üstesinden gelmişsinizdir demek oluyor. Tebrikler kendi başınıza sorunlu olan telefonunuzun hatasını çözmüş oldunuz. Anlamadığınız bir yer olursa yorumlarda sorarak belirtebilirsiniz.

X

A013F U1 Combination indir

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: